Як зшити наряд для ляльки.

Ляльки з'явилися давним-давно і відразу стали улюбленими іграшками дівчаток. Вони імітують людей, а людям властиво часто міняти одяг, тому і у ляльки повинна бути зміна наряду, і не одна. Спробуйте зшити ось такий «рольової» костюм для своєї маленької улюблениці.
Вам знадобиться
  • - Клаптики тканини;
  • - голки з нитками в тон тканини;
  • - декоративні тасьми;
  • - гудзики;
  • - мереживо.
Інструкція
1
На даній викрійці зображені всі деталі цього наряду для ляльки. Необхідно збільшити її відповідно до масштабом і перезняти елементи на кальку. Виріжте всі викройкі.Подберіте тканину, яка підходить для костюма. Для блузки підійде що-небудь легке, струмливе і ошатне. Для сарафана візьміть костюмну тканину або тонку замшу, пальто буде прекрасно виглядати, зшитим з парчі. Не забудьте про тоненькі смужки хутра для облямівки пальто.
2
Розкладіть деталі на тканині, закріпіть шпильками і обведіть Кравецьким дрібному або олівцем. Робіть тонкі лінії - все елементи мініатюрні і при товстих обведеннях легко помилитися при вирізанні та шиття. Вкажіть всі мітки, які важливі для виготовлення виробу, вони допоможуть вам у подальшій работе.Вирежьте деталі крою гострими ножицями і розкладіть окремо, для різних виробів - своя купка. Уважно розгляньте фотографії готового виробу і приготуйте необхідні аксесуари - тонку гумку для горловини блузки, шнурівку для сарафана, пуговички і прикраси для пальто.
3
Сшейте деталі блузки на руках, якщо боїтеся шити дрібні речі на машинці. Можна обробити краї рукавів тонким мереживом. Ушийте акуратно гумку або сосборена на нитку виріз горловини. Всі зрізи обережно пензликом промажте клеєм ПВА, щоб тканина не осипалась.Теперь беріться за сарафан. Щоб спідниця добре тримала форму, вниз пришийте підкладку по пунктирною лінії або по низу приклейте стрічку клейового флізеліну. Зшийте деталі сарафана, обробіть зрізи, якщо це необхідно. У зазначених місцях пришийте шнурівку - товсту нитку контрастного кольору. На горловину нашейте мереживну тесемку.
4
Якщо ви хочете зробити пальто більш ошатним, то просто візьміть відповідну тканину - парчу, портьєрні тканини, оксамит або велюр з вишивкою. Якщо ж прагнете до простоти і натуральності костюма, то більше підійде микровельвет, замша, тонка вовняна ткань.Все краю готового пальто обшийте хутряною облямівкою. Пришийте маленькі гудзички, а на іншій стороні зробіть петельки з ниток або тонкої атласної стрічки. Верхню частину рукава оповте декоративним шнурком. Надіньте готовий наряд на ляльку і зробіть їй відповідну зачіску.