Як зробити самому пуфик. Як самому зробити пуф.

Ми живемо в часи нестабільності. Нестабільна наша робота, темп, який задає нам життя. Нестабільна і саме життя. Бути може, тому нам не подобається стабільна робота, де немає ні злетів, ні падінь. Нам може не сподобатися навіть домашня обстановка, яка не змінюється вже багато десятків років. Але якщо роботу змінити не так-то просто, то обстановку можна поміняти граючись, зробивши перестановку і навіть виготовивши який-небудь предмет меблів своїми руками. Починати варто з малого, тому спробуйте спочатку змайструвати пуфик.
Вам знадобиться
  • Лист ДСП; Дерев'яні бруски перерізом 50х50 мм; Ручна ножівка; Олівець з лінійкою; Кольорова щільна тканина; Поролон; Будівельний степлер з дужками; Меблеві коліщатка в металевій рамі; Шуруповерт або хрестова викрутка і шурупи.
Інструкція
1
Почніть роботу з розпилювання листа ДСП за допомогою ручної ножівки. Виготовте по чотири (для кожного пуфика) однакових прямокутних шматка, попередньо озброївшись лінійкою і олівцем і намітивши всі розміри.
2
Далі візьміть бруски і розпиляєте їх на шматки, рівні за висотою заготівлях з ДСП. Тепер приклейте до брусків заготовки з ДСП, потім укрутіть кілька шурупів в конструкцію для більшої стійкості. Точно так же приклейте і прикрутіть древесностружечное денце.
3
Каркас пуфика готовий. Тепер треба виготовити для нього сидіння-кришку. Розміри сидіння будуть такими ж, що й розміри самого пуфика. Хоча можна зробити сидіння трохи більших розмірів. З внутрішньої сторони кришки прикрутите бруски-упори з кожного боку кришки. Так сидіння не буде з'їжджати з пуфика. Тільки прикручуєте бруски до кришки намертво, коли переконаєтеся, що вони не стикаються з ребрами жорсткості корпусу пуфика. Адже тоді кришка може просто не встати на місце.
4
Візьміть тканину, попередньо підібрану за забарвленням, що підходить до інтер'єру приміщення. Викрийте спочатку бічну частину, рівну висоті стінок ящика з припуском для підворіть зверху і знизу. Довжина тканини повинна трохи перевищувати периметр, щоб можна було зробити акуратний підворіт збоку.
5
Візьміть шматок поролону по площі кришки пуфика і приклейте її за допомогою ПВА до самої кришці. Потім оберніть поролон тканиною і закріпіть тканину за допомогою дужок будівельного степлера.
6
Обтягніть всю решту конструкції тієї ж тканиною, що і кришку користуючись все тим же будівельним степлером. І останній штрих: переверніть пуфик шкереберть і прикрутіть шурупами коліщатка до дну так, щоб шурупи укручують в ребра жорсткості (бруски). Інакше шурупи будуть стирчати зсередини. Все, пуфик-сховище на коліщатках готовий.
Ви хочете прикрасити інтер'єр своєї вітальні, додавши кілька рукодільних елементів декору. Але ви не знаєте, з чого ж почати. Спробуйте виготовити кілька пуфів, слідуючи нашій інструкції.
Вам знадобиться
  • - лист ДСП і клей для нього
  • - ножівка
  • - шурупи
  • - бруски
  • - олівець з лінійкою
  • - тканина для оббивки
Інструкція
1
Випив з листа ДСП чотири шматки прямокутної форми так, щоб вони були однаковими. Ці шматки фанери будуть ребрами для нашого пуфика. При формуванні ребер використовуємо бруски з дерева, щоб надати конструкції міцність. Приклеюємо до брусків готові ребра з ДСП і прикручуємо їх шурупами. Щоб в пуфику можна було зберігати домашні тапочки, приклеїмо дно з того ж листа ДСП і прикрутимо його до брусків за допомогою шурупів.
2
Наш пуфик виконуватиме роль стільця або табурета, тому для нього потрібно зробити зручне сидіння. Розмір нашого сидіння повинен збігатися з розміром днища пуфика. Прикрутимо зверху до внутрішньої частини ребер конструкції ще кілька брусків урівень з верхніми краями. Завдяки цим куточкам наше сидіння буде щільно лежати на корпусі.
3
Тепер зробимо саме сидіння. Тканина для оббивки вибираємо будь-яку, яка сподобається. Зробимо викрійки відразу на тканині, размечая милом або крейдою і вирізаючи. Не забуваємо робити невеликі припуски по всіх краях викрійок. Зшиваємо все викрійки. Беремо ще один шматок фанери відповідної форми і на нього клеїмо шматок поролону. Потім на цей поролон натягуємо готову оббивку і прикріплюємо її до дна сидіння за допомогою будівельного степлера.
Корисна порада
Такий пуфик може прикрасити інтер'єр вашої вітальні або іншої кімнати. Особливо якщо підібрати тканину такий забарвлення, яка буде добре поєднуватися із загальним колірним рішенням відповідного приміщення. А до днища пуфика при бажанні можна прикрутити коліщата або зробити звичайні ніжки.