Як бути зіркою компанії. Як розташувати до себе хлопця в незнайомій компанії.

Опинившись в незнайомій компанії стривожились і не знаєте, з чого почати розмову? Вмінню швидко знаходити спільну мову з людьми, відчувати себе впевнено в незвичній обстановці і привертати до себе увагу можна навчитися - і ви станете бажаним гостем на будь-якій вечірці.
Інструкція
1
Будьте в образеУверенность в собі починається з роботи над власним відображенням у дзеркалі. Не обов'язково надягати вечірнє плаття або вихідний костюм, щоб відчувати себе привабливо, однак ви повинні виглядати доглянуто й охайно. Чисте волосся, акуратний манікюр, випрасувана одяг - вдалий образ починається з дрібниць. Заздалегідь продумайте, що ви надягнете на свято, які аксесуари підберете. Не забувайте, що наряд повинен бути не тільки красивим, але і зручним. Адже постійно розправляючи складки, поправляючи впали лямки і намагаючись відтягнути поділ, ви навряд чи зможете сконцентруватися на відпочинку.
2
Будьте естественниНачіная спілкування з новими знайомими, уникайте надмірної солодкавості і перетворений доброзичливості. Намагаючись «навести мости» з абсолютно нецікавими для вас людьми, ви ризикуєте власною репутацією. Нещирість у спілкуванні легко побачити неозброєним оком, а це відштовхує. Замість того, щоб в розпачі намагатися прибитися до першої ж групі людей, пошукайте дійсно цікавих співрозмовників.
3
Будьте пріветлівиОпущенние куточки губ, очі, що дивляться в підлогу, схрещені на грудях руки - хіба наважиться хто-небудь підійти познайомитися до такого буку? Усмішка - найкращий спосіб привернути до себе людей, а також - невербальне запрошення до спілкування. Адже веселий, оптимістичний людина завжди відкритий для нового. Налаштуйтеся на позитив! Пам'ятайте, що ви прийшли відпочивати.
4
Будьте внімательниНе забувайте про правила спілкування. Наприклад, не варто перебивати говорить, прагнучи поділитися своїми думками і міркуваннями з приводу сказаного. Дослухайте до кінця, а краще - задайте пару уточнюючих питань. Знайти такого вдячного слухача нелегко, тому вам точно вдасться завоювати прихильність співрозмовника. Якщо ж ваші думки не зійшлися, не варто перетворювати розмову в гучну перепалку, за ходом якої зможуть стежити всі присутні. Поважайте точку зору опонента і його право думати інакше, ніж ви.
5
Будьте в ударі! Приймайте активну участь в конкурсах, вікторинах та іграх. Це кращий спосіб познайомитися з іншими гостями. Перебуваючи в одній команді, набагато легше відразу перейти до безпосереднього спілкування, адже немає необхідності болісно придумувати тему для бесіди. Та й по закінченню конкурсу можна обговорити власні враження та емоції.