Як виростити проростки.

Проростки рослин отримують все більше поширення як продукт харчування і лікарська їжа. Багато пишеться про користь активованих під час пророщування корисних речовин і про їх засвоюваності. Але зустрічаються й відгуки про таяться в вживанні пророщують культур небезпеках. Тому підійдіть до вирощування будь-яких проростків відповідально, щоб турбота про здоров'я була максимально повною.
Вам знадобиться
  • Зерно, перманганат калію, посуд для промивання, плоска ємність для пророщування, марля, чиста вода.
Інструкція
1
Виберіть культури для пророщування. Годяться практично будь-які види бобових (боби, квасоля, соя, горох, сочевиця, люцерна), зернових (жито, пшениця, овес, гречка), а також редис, редька, пажитник і льон. Самими збалансованими за поживними речовинами вважаються проростки пшениці, але мінеральний склад і лікувальні властивості різняться у кожної культури.
2
Уважно підберіть зерно для пророщування. Не важливо, що це за зерно, але воно має бути якісним: без плям, деформацій і вже тим більше без прілості і комах. Вибирайте і місце придбання зерна - краще це робити в аптеках і спеціалізованих магазинах, інакше зерно може бути труїть.
3
Ретельно промийте 50 - 100 зерна під проточною холодною водою. Не слід брати занадто багато, щоб ви могли вживати лише свіжі проростки. Далі на деякий час (5-10 хвилин) помістіть зерно в слабкий розчин марганцевокислого калію (марганцівки, перманганату калію) для знезараження.
4
Помістіть зерно в чистий посуд і залийте чистою, краще відстояною водою. Воно може бути покрито водою повністю. Накрийте марлею або рушником і залиште в теплому місці. Зернові можна залишити на пару годин, бобові - на ніч.
5
Промийте кип'яченою водою пророщують матеріал. Викладіть в невисоку ємність - деко, тарілку. Краще під зерно покласти два шари марлі, вона буде краще тримати вологу, але не обов'язково. Зверху знову накрийте марлею і добре змочіть зерно кип'яченою водою кімнатної температури. Тепер вода не повинна покривати зерно повністю, але верхній шар марлі повинен бути завжди вологим.
6
Залиште ємність в теплом, сонячному місці на 1-2 дні. Слідкуйте за вологістю марлі. Для прискорення процесу рекомендують накрити ємність червоним склом, створюваний червоне світло сприяє зростанню зерен. Але й без скла вже через 12 годин зерна пшениці починають дружно прокльовується, ще через 6 годин довжина проростків досягає 2-3 мм.