Як позбутися від жовтих нігтів. синдром жовтих нігтів - що це.

Колір нігтів насамперед говорить про ваше здоров'я. Якщо вони пожовкли, то це може бути симптомом порушень роботи ендокринної або серцево-судинної системи. Але іноді жовтизна з'являється унаслідок застосування невідповідних вам лаків або побутової хімії.
Інструкція
1
Якщо ви помітили, що нігті жовтіють через хімічного впливу, насамперед відмовтеся на деякий час від використання лаків. Жовтизна в цьому випадку, як правило, виникає через вміст нітроцелюлози. Пошукайте в продажу лак з синтетичним замінником нітроцелюлози (САВ), який не викликає жовтизну. При використанні будь-якого лаку дотримуйтеся певної схеми. Через кожні 5 днів змивайте його і робіть перерву на добу. Таким чином ви заважаєте проявитися жовтому кольору.
2
Не забувайте, що ніготь має пористу структуру, йому необхідно вільне надходження кисню. Але у випадку, якщо жовтизна все-таки з'явилася, нанесіть на нігтьову пластинку трохи свіжого соку лимона. Або побалуйте нігті ванночки з морською сіллю. Робіть ці процедури кожні 5 днів, в той час, коли даєте своїм нігтям відпочинок.
3
Застосовуючи побутову хімію, обов'язково вдягайте гумові рукавички.
4
Для відбілювання можете використовувати зубну пасту, наносячи її на нігті приблизно на 10 хвилин, або харчову соду, додаючи в ванночки для рук.
5
Якщо жовтизна торкнулася не тільки поверхня нігтя, а проглядається по всій його товщині, то це може служити ознакою серйозного захворювання печінки або грибкового ураження. Часто нігті жовтіють через тривале вживання антибіотиків. У цьому випадку ви повинні звернутися до лікаря для з'ясування причини. Тільки привівши свій організм в порядок, ви зможете позбутися від жовтизни.
6
Іноді у людини виникає так званий «синдром жовтих нігтів». Це може бути пов'язано з віковими змінами. Відзначають, що в цьому випадку нерідко допомагає тривале вживання вітаміну E. Ви можете пропити вітамінні комплекси або ввести в раціон продукти, багаті саме цим вітаміном. Поліпшення настає приблизно через півроку. При застосуванні спіронолактону або фуросеміду ви можете позбутися від жовтизни за кілька тижнів.
7
Прояв жовтизни на нігтях зустрічається у запеклих курців. Якщо ви ставитеся до цієї категорії, то найкращий спосіб відновити зовнішній вигляд нігтів - повна відмова від тютюнової залежності.
Жовті нігті виглядають непривабливо і відштовхуюче. Особливо, якщо в іншому людина виглядає досить доглянутим. Крім того, жовтизна служить симптомом багатьох захворювань. Як позбутися від нездорового вигляду нігтів?
Інструкція
1
Врахуйте, що нігтьова пластина може змінити свій колір, якщо ви тривалий час приймаєте лікарські препарати, зокрема, антибіотики. Також жовтизна з'являється на ранній стадії захворювання жовтухою, хвороб печінки і легенів. У цих випадках зверніться до лікаря, який допоможе вам встановити правильний діагноз. Позбувшись від хвороби, ви знімете і проблему жовтизни нігтів.
2
У разі грибкового ураження ви помітите не тільки жовтизну, але і розростання і розшарування нігтьової пластини. Спробуйте застосувати для лікування народні засоби, але не забудьте відвідати дерматолога. Нігтьової грибок лікується дуже довго, і одним самолікуванням від нього важко ізбавіться.Натріте кілька часточок часнику і змішайте з вершковим маслом в рівних кількостях. Мазь накладайте на уражені нігті і закріплюйте за допомогою лейкопластиру. Міняйте компрес один раз на добу. Зваріть міцну каву перелийте його в невеликий тазик разом з осадом і занурте в нього руки. Повторити процедуру доведеться кілька разів.
3
Жовтизна нігтів може з'явитися просто тому, що ви курите. У цьому випадку вирішите самі, що вам дорожче - гарні нігті або шкідлива звичка?
4
Можливо, що причина криється в тому лаку, який ви використовуєте, або дії ультрафіолетових променів. У цьому випадку вам слід припинити користуватися дешевою косметикою. Більшість дешевих лаків робляться на основі нітроцелюлози, при тривалому застосуванні якої і з'являється жовтий відтінок нігтьової пластини. Не носіть лак постійно. Ніготь має пористу структуру, йому необхідно дихати. Тому наносите фарбу не більше, ніж на 4 - 5 днів, а після цього влаштуйте своїм нігтям невеликий відпочинок, хоча б протягом одного дня. У цей час зробіть підживлення нігтьової пластини, натираючи її ефірними маслами. Робіть для рук ванночки з морською сіллю і змащуйте пластинки лимонним соком. Ці кошти добре допомагають позбутися від жовтизни.
5
Відвідайте професіонала. Майстер не тільки зробить вам якісний манікюр, але і дасть кілька порад по догляду за нігтями.