Як відключити віртуальну пам'ять. віртуальна пам'ять windows 7.

Віртуальна пам'ять являють собою сукупність пам'яті файлу підкачки і оперативною. Файл підкачки запускається автоматично при нестачі оперативної пам'яті комп'ютера. В основному, це відбувається після запуску відеоігор. Зазвичай віртуальну пам'ять комп'ютера відключати немає необхідності. Але якщо на вашому комп'ютері велика ємність оперативної пам'яті, то в цьому випадку її можна відключити. Це трохи може прискорити роботу вашої операційної системи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до відключення віртуальної пам'яті, переконайтеся, що на вашому комп'ютері встановлено мінімум чотири гігабайти оперативної пам'яті. В іншому випадку відключати її попросту немає особливого сенсу.
2
Для вимикання віртуальної пам'яті в Windows 7 виконайте наступні кроки. Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть «Панель управління». На панелі керування виберіть «Система». У вікні пройдіть на вкладку «Додаткові параметри». З'явиться вікно «Властивості системи», в якому пройдіть на вкладку «Додатково». У вікні самий верхній компонент називається «Швидкодія». Праворуч в цьому вікні знаходиться кнопка «Параметри». Натисніть по ній. Тепер в поточному вікні виберіть компонент «Додатково». У виниклому вікні відзначте пункт «Програми». Потім знизу вона клацніть по параметру «Змінити». Зніміть прапорець біля рядка «Автоматично вибрати свап».
3
В основному, файл підкачки включений тільки на системному диску. За замовчуванням системному диску задана буква С. За допомогою лівої кнопки мишки виділіть ваш системний диск. Після цього знизу вікна виберіть режим «Без файлу підкачки» і натисніть ОК. Вікно закриється. У всіх наступних відкритих вікнах також натискайте ОK. При закритті останнього вікна система для зміни режиму роботи запросить перезавантаження. Виберіть пункт «Перезавантажити комп'ютер зараз». Комп'ютер перезавантажиться, і віртуальна пам'ять буде відключена.
4
В Windows XP процес відключення віртуальної пам'яті практично такий же. Різниця полягає лише в тому, що в останньому вікні «Віртуальна пам'ять» потрібно просто встановити для системного диска значення «Без файлу підкачки». Після також почергово закрийте всі вікна, натискаючи ОK. І, звичайно ж, перезавантажте комп'ютер, так як віртуальна пам'ять відключиться тільки після виконання цієї дії.
Віртуальна пам'ять - це пам'ять , що виділяється з зовнішніх накопичувачів інформації для поліпшення швидкості роботи різних прикладних програм. Здебільшого система видає таку кількість віртуальної пам'яті, якого зазвичай вистачає для потреб користувача. Але віртуальна пам'ять може бути і відключена. Зараз розберемо, як її включити і налаштувати під ваші потреби.
Інструкція
1
Відкрийте властивості «Мого комп'ютера», натиснувши на кнопку «Пуск», потім на іконку «Мого комп'ютера» правою кнопкою миші, далі виберіть пункт «Властивості». Відкриється вікно властивостей сістеми.Перейдіте на вкладку «Додатково» у вікні властивостей. З'явиться меню додаткових можливостей налаштування системи. У ньому знайдіть вкладку «Швидкодія». Далі натисніть на кнопочку «Параметри». Перед вами відкриється вікно настройки швидкодії вашого комп'ютера. В цьому вікні перейдіть на вкладку «Додатково», в якому знайдіть підменю «Віртуальна пам'ять ». Нарешті натисніть на кнопочку "Змінити". Відкриється нове вікно настройки.
2
Ось тепер починається найцікавіше, а саме - включення та налаштування файлу подкачкі.Ви повинні побачити віконце, де показані всі ваші накопичувачі інформації (жорсткі диски, флешки). Виберіть той диск, з якого буде братися пам'ять для віртуальної пам'яті. Краще вибрати той диск, обсяг якого найбільш великий. Далі у вкладці «Розмір файлу підкачки» ви побачите три пункти, які можна встановити: - особливий розмір - розмір віртуальної пам'яті ви встановлюєте самі; - розмір щодо вибору системи - підбір пам'яті йде в автоматичному режимі; - без файлу підкачки - віртуальна пам'ять вимкнена.
3
Якщо ви хочете включити віртуальну пам'ять , то третій пункт одразу відпадає. Залишається перших два. Краще вибрати перший, так як в ньому можна вказати стільки пам'яті, скільки потрібно вам. У нижній частині вікна буде вказано рекомендований розмір віртуальної пам'яті, не зважайте на це увагу, можна ставити більше. Але слід пам'ятати наступне: Занадто маленький обсяг віртуальної пам'яті не прискорить роботу сістемиСлішком великий обсяг віртуальної пам'яті може загальмувати роботу системи, так як вона (система) постійно звертатиметься до жорсткого диска, що вплине на производительность.Устанавливайте оптимальний розмір методом проб і помилок
4
Коли вкажіть бажаний розмір пам'яті, натисніть на кнопочку «Поставити». Далі на ОК. Система вам повідомить, що зміни вступлять тільки після перезавантаження, натисніть ОК, або потім самі перезавантажте комп'ютер.
Корисна порада
віртуальна пам'ять малоефективна. Якщо хочете підвищити швидкість роботи, то краще купіть планку оперативної пам'яті.