Як оформляти дитячу стінгазету. Як оформити газету по темі традиції в родині.

З необхідністю написання стінгазети діти стикаються і в дитячому садку, і в школі, і в оздоровчих таборах. Перш за все, стінна газета повинна бути інформаційно-насиченою і барвистою. Не варто забувати також про естетичну складову при оформленні даного виду видання. Щоб бездоганно оформити стінгазету, слід знати певні правила і виконувати рекомендації людей, що розуміються в цій справі.
Інструкція
1
Придумайте цікаве, креативне назву для вашої стінгазети. Сформуйте редколегію.
2
Розподіліть роботу з підбору необхідного матеріалу, а також з оформлення стінгазети між членами редколегії або всіма дітьми.
3
Якщо у вашому колективі є хлопці, які складають вірші або пишуть статті (йдеться про дітей постарше), доручіть їм теми для написання авторських творчих робіт (нарисів, есе, мініатюр, віршів і т.д.). Так, випускаючи стінгазету до 8 Березня, вони можуть якось оригінально (у віршованій формі або за допомогою жартівливих частівок) привітати мам, вихователів або вчителів, батьків і тих дівчаток, які перебувають з ними поруч (в одній групі дитячого саду або в одному класі).
4
Оберіть також членів оформительской групи. Ці хлопці повинні вміти добре малювати або красиво писати. Якщо маленькі діти ще не вміють писати, нехай розкажуть вам вголос про своє бачення газети і своїх висловлюваннях в ній, вам залишиться лише написати все це своєю рукою.
5
Призначте також тих, хто відповідатиме за комп'ютерне супровід (добірку потрібних матеріалів та ілюстрацій через інтернет, можливо, оформлення на комп'ютері тексту і т.д.). Молодші школярі в наш час вже вміють справлятися з цим без праці.
6
Проведіть засідання редколегії, на якому обговоріть всі зібрані матеріалу і розподіл їх в стінгазеті. Майте на увазі, що для того, щоб стінгазета мала успіх, чи не була нудною і нецікавою, потрібно грамотно чергувати ілюстрації або фотографії з інформаційним матеріалом і різними творчими завданнями (ребусами, кросвордами, загадками, шарадами і т.д.).
7
Якщо ви вирішили оформити стінгазету до 8 Березня, підготуйте заздалегідь фотографії мам, приклейте їх на стінгазету і підпишіть під ними побажання для них та поздоровлення зі святом. Дуже цікаво і зворушливо виглядатиме стінгазета, якщо під фотографіями діти продовжать фразу "Моя мама сама ..."
8
Якщо стінгазета присвячена чиїмось дню народження, то запропонуйте дітям намалювати квітку з безліччю яскравих пелюсток, на яких можна помістити фотографії всіх хлопців класу або детсадовской групи, а в центр помістити зображення іменинника. Попросіть всіх вимовити вголос або написати на стінгазеті кілька слів-побажань для нього. Такий листок напевно ще довгий час буде перебувати на самому видному місці у іменинника і радувати його, адже він пам'ятатиме, що у нього багато справжніх друзів.
9
Не забувайте про естетичність під час оформлення стінгазети, вчіть цього дітей. Також пояснюйте їм важливість дотримання коректності при подачі матеріалу і акуратності і обережності щодо друкованого (або рукописного) слова.