Як підібрати акустику для ресивера.

Ресивери бувають двох типів: стереопідсилювачі і багатоканальні. Останній складається з безлічі блоків, до числа яких належить і сам стереопідсилювач. До будь-якого з видів ресиверів можна підібрати відповідну акустику.
Інструкція
1
Вибір фронтальних акустичних систем: 1. Спочатку підберіть хорошу стереопару. Це вже дасть вам можливість слухати музику в чудовому качестве.2. Вирішіть, чи потрібно вам підключати інші канали, тобто вкладати ще деньгі.3. Визначте тип колонок (підлогові або поличні), які потрібні вам. Це прямо залежить від площі вашого приміщення.
2
Не варто в маленьку кімнату ставити занадто великі потужні колонки, інакше вашу музику слухатимуть в основному ваші сусіди. А ви будете слухати їхню думку з цього приводу, висловлюване не завжди у ввічливій формі.
3
Якщо у вас маленька кімната - візьміть невеликі колонки. Бувають випадки, коли вдається в маленькій кімнаті вдало розташувати підлогові колонки, але це швидше виняток, ніж правило. Якщо ви ставите підлогові колонки в маленькому приміщенні, ви ризикуєте отримати гуде бас, який дуже дратує в дешевому сабвуфере при додаванні в Winamp басів.
4
Врахуйте, що поличні акустичні системи поступаються підлоговим в масштабності їхнього звучання. Але у них є й переваги: компактність, і ціна: за ті ж гроші можна прікупітьбольшіе поличні колонки, що мають краще мікро-динамічне дозвіл, ніж у підлогових. При цьому втрати баса в глибині будуть незначні для маленької кімнати.
5
Фахівці з акустики прорахували, що поличні акустичні системи здатні дати більш глибоку картину стереозвучания, в якій локалізація в просторі музичних інструментів і виконавців буде більш чіткою.
6
Підбирайте АС так, щоб вони мягкозвучалі і бас був не дуже глибокий, але при цьому щоб АС могли витягати з звучання всі деталі. Наприклад, удар по барабану, як виявилося, складається з короткого торкання мембрани паличкою, а за киснем слід удар, і потім коливання мембрани затихають - це зовсім не те гупання, яке ми звикли чути.
Хороший звук і якісна акустика необхідні, якщо ви хочете отримувати справжнє задоволення від прослуховування музики, перегляду фільмів або комп'ютерних ігор. Сьогодні в магазинах можна знайти масу акустичних систем різної цінової категорії та різної якості. Для того щоб вибрати відповідну акустику , вам потрібно знати про низку критеріїв, що визначають її якість та високий рівень. Про те, як підібрати акустику , ми розповімо вам в цій статті.
Інструкція
1
Почніть дослідження обраної моделі з корпусу. Постукайте по корпусу колонок - у хорошої акустики не повинно бути відгомону від удару, так як колонки повинні бути заглушені зсередини. На задній стінці колонки закрийте отвір фазоінвертора і включіть музику.
2
Якщо баси стали звучати чіткіше і нижче, значить, колонка зроблена правильно. Динаміки якісної акустичної системи повинні реагувати навіть на найнижчі частоти. Не забудьте подивитися заводські частотні характеристики колонок - перевірте їх на відповідність дійсності.
3
Крім басового динаміка ви повинні перевірити среднечастотний динамік. Дізнайтеся про особливості среднечастотного динаміка, встановленого в ваших колонках, і для його перевірки включите компакт-диск з класичною музикою. Натуральний звук дозволить визначити, наскільки якісний і глибокий звук дає среднечастотний динамік.
4
Високочастотний динамік також є важливим елементом кожної колонки, і для його перевірки вам потрібно закрити його рукою, поставивши музику з великою кількістю високих частот. Якщо високочастотний динамік не звучить як пищалка, і вас не дратує звук із закритим динаміком, він зроблений правильно.
5
Підключіть до одній колонці другу і перевірте, наскільки об'ємним і широким є звук. Перевірте звук на різних музичних записах - увімкніть поспіль кілька компакт-дисків з різним зведенням і мастерингом.
6
Якщо у вас з'явиться відчуття, що ви сидите в концертному залі, а вас оточують музиканти і живі інструменти - ці колонки зроблені якісно.
7
Крім якості звуку, вам потрібно звернути увагу на матеріали, з яких зроблена акустична система. Корпус системи повинен бути виготовлений з якісних і естетичних матеріалів - адже вона стане ще одним предметом меблів вашого будинку. Краще всього, якщо корпус акустики зроблений з масиву дерева або МДФ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D-ErWZ6MJHk