Як відремонтувати карбюратор на ВАЗ.

Карбюраторний двигун автомобіля «умовно» працює на бензині. Насправді паливом є суміш його в певній пропорції з повітрям. Вона досягається всередині карбюратора, а вже потім подається в циліндри. Так що, цей пристрій відіграє принципову роль у роботі автомобільного мотора. Періодично слід робити йому технічне обслуговування. Але іноді, коли явно видно його погана робота, слід піддати карбюратор повному розбиранні і вибракування дефектних деталей.
Вам знадобиться
  • - ключ на 10;
  • - середня фігурна і проста викрутки;
  • - ключ на 13.
Інструкція
1
Зніміть повітряний фільтр, відкрутивши ріжковим ключем на 10 три гайки. Від'єднайте поворотну пружину, тягу від важеля приводу заслінки, трос приводу повітряної заслінки. Послабте хомути і зніміть паливні шланги. Злийте залишки бензину в ємність і закрийте отвір пробкою. Ключем на 13 відкрутіть чотири гайки і зніміть карбюратор з впускного трубопроводу. Закрийте цей отвір дрантям або заглушкою.
2
Візьміть фігурну викрутку і викрутити гвинти, які кріплять верхню кришку до карбюратора. При цьому не пошкодите прокладку і поплавок. Від'єднайте корпус дросельних заслінок. Намагайтеся не пошкодити перехідні втулки і їх гнізда. Акуратно зніміть теплоізоляційну прокладку. Розберіть кришку і корпус карбюратора.
3
Промийте деталі поплавкового механізму в бензині або ацетоні. Огляньте їх. Поплавок повинен бути правильної геометричної форми, без спотворень і пошкоджень. Перевірте голчастий клапан. Він повинен переміщатися в своєму гнізді вільно, а кулька не повинен зависати. Дефектні деталі замініть на нові.
4
Огляньте карбюраторну кришку. Промийте і очистіть її і її канали від бруду в ацетоні або бензині і продуйте повітрям. Перевірте уплотняющие поверхні. Якщо на кришці виявите дефекти - замініть деталь.
5
Промийте в бензині і очистіть всі деталі пускового пристрою, продміть їх стисненим повітрям. Огляньте їх і замініть дефектні. Обережно викрутити жиклери і емульсійні трубки. Промийте і продуйте їх. Чи не прочищати жиклери дротом, щоб не развальцевать отвір, або м'якою ганчіркою, щоб не забити канал.
6
Перевірте запірний клапан карбюратора, він повинен спрацьовувати при напрузі не більше 9 В. Якщо є перебої, то перевірте його голку на заїдання. Візьміть мегомметр і перевірте опір котушки, у разі розбіжності з номінальним значенням (150-160 Ом), замініть клапан.
7
Очистіть корпус карбюратора від масла і бруду. Вимийте його в бензині і продуйте стисненим повітрям. У разі необхідності, скористайтеся спеціальними розгорненнями. Перевірте ущільнювані поверхні, при виявленні дефекту - замініть. Огляньте прискорювальний насос. Його деталі промийте в бензині і продуйте повітрям.
8
Перевірте переміщення кульки в клапані, він повинен рухатися без затримок. Випробуйте рухливі елементи насоса, вони повинні рухати легко, без заїдання. Огляньте діафрагму. Якщо виявляться дефектні деталі - замініть їх новими.
9
Очистіть деталі пневмопривода дросельної заслінки II-ої камери. Промийте і продуйте їх повітрям. Перевірте діафрагму, вона не повинна мати ушкоджень. Очистіть і огляньте корпус дросельних заслінок, промийте його ацетоном або бензином. Пошкоджені елементи - замініть. Зберіть карбюратор.
Корисна порада
Чи не переплутайте паливні жиклери при установці, для цього при розбиранні запам'ятайте їхні місця.
Самостійний ремонт карбюратора з повною його розбиранням, прочищенням, промиванням і продувкою стисненим повітрям - дуже копітка робота, що вимагає акуратності, уважності та терпіння. Виконання цієї роботи не вимагає застосування спеціалізованого обладнання і спеціального інструменту. В якості компресора для продувки використовуйте насос для шин.
Інструкція
1
Відверніть електромагнітний клапан. З його корпусу вийміть паливний жиклер. Відкрутивши всі гвинти кріплення кришки карбюратора, зніміть кришку. Тонкою викруткою або дротом витолкніте і вийміть осі поплавців і самі поплавці. Дотримуючись акуратність, зніміть прокладку кришки карбюратора. При наявності на ній пошкоджень прокладку замініть на нову. При наявності переривчастих слідів від контактів з ущільнюються поверхнями вказують, замініть кришку карбюратора.
2
Зніміть паливний клапан і замініть на ньому кільце ущільнювача. Перевірте вільне переміщення паливного клапана в сідлі і відсутність занадто великого поперечного люфту голки паливного клапана. Демпфуючий кулька при натисканні пальцем повинен легко утапливаться і чітко повертатися назад. Паливний клапан нерозбірний: за наявності несправностей замініть його. Відвернувши всі гвинти кріплення кришки пускового пристрою, зніміть цю кришку разом з діафрагмою. Далі акуратно роз'єднаєте діафрагму і кришку пускового пристрою і витягніть діафрагменну пружину. Відверніть і вийміть пробку паливного фільтра разом з фільтром.
3
Для зняття з карбюратора важеля приводу повітряної заслінки, акуратно відкрутіть його вісь, з-під важеля витягніть стопорний кульку з пружиною, потім знімайте важіль. За допомогою викрутки витягніть розпилювачі прискорювального насоса з карбюратора. Відвернувши гвинти кріплення кришки прискорювального насоса, зніміть цю кришку. Зніміть діафрагму і пружину прискорювального насоса. Відвернувши гвинти кріплення кришки економайзера потужностних режимів, вийміть пластмасову заглушку і регулювальний гвинт складу паливної суміші. Для вилучення заглушки можна використовувати штопор. Незалежно від стану цієї заглушки, її слід замінити на нову.
4
Виверніть і вийміть з карбюратора емульсійні трубки. Головні паливні жиклери можуть бути конструктивно об'єднані з емульсійними трубками або бути встановлені в їхніх криницях. Трубки і жиклери витягніть, промийте бензином або ацетоном, і продміть стисненим повітрям. Тверді відкладення всередині жиклерів видаліть гострої дерев'яною паличкою. Для зняття дроти з датчика гвинта регулювання паливної суміші, відкрутіть гвинт його кріплення. Вийміть регулювальний гвинт.
5
Паливний фільтр карбюратора промийте бензином або ацетоном, продміть стисненим повітрям. При наявності пошкоджень на сітці фільтру або неможливості його продути, замініть фільтр. Замініть поплавці й прокладку, якщо вони мають які-небудь ушкодження. Виявивши сліди торкання поплавців об стінки корпусу карбюратора, відрегулюйте кронштейни поплавців. Самі поплавці встановіть за шаблоном. Зверніть увагу: неправильна установка поплавців порушить роботу карбюратора.
6
Промийте і продуйте стисненим повітрям всі канали і отвори на кришці карбюратора. Потерті, зламані і потріскані деталі пускового пристрою замініть новими. Паливний жиклер холостого ходу прочистите тонкої мідної дротом і продміть стисненим повітрям. Тим же чином очистіть усі інші жиклери карбюратора. Діаметр дроту повинен бути істотно менше діаметра жиклера. Інакше калібрування жиклера буде порушена.
7
Для перевірки електромагнітного клапана, підключіть плюсової провід від АКБ до відповідної клеми клапана, а мінусовій - до корпусу клапана. На справному клапані голка повинна втопитися всередину корпусу. Несправний електромагнітний клапан замініть на новий. Потерті, пошкоджені і зламані деталі прискорювального насоса і економайзера потужностних режимів теж замініть на нові. Деталі кришки прискорювального насоса, економайзера і корпусу карбюратора з пошкодженими поверхнями також замініть. Продуйте стисненим повітрям отвір розпилювача прискорювального насоса, жиклери прискорювального насоса з обох сторін карбюратора, отвори для регулювальних гвинтів
8
Збірку карбюратора здійсните в порядку, зворотному розбиранні. Зверніть увагу на свободу переміщень поплавців в камері поплавця карбюратора. При необхідності, відрегулюйте положення поплавців. Зверніть увагу на свободу переміщення голки електромагнітного клапана, на момент затягування сідла клапана, самого клапана, установку жиклерів відповідно до маркування.