Як зберігати взимку овочі.

Відомо багато способів зберігання овочів: консервування, маринування, сушіння, квашення, соління та інших. Необхідно правильно підготувати інгредієнти для зберігання, ретельно відібравши найкращі помідори, качани капусти і т.д.
Інструкція
1
Візьміть овочі, промийте їх і очистіть від плодоніжок та листя. Це необхідно робити швидко, оскільки, в іншому випадку, вони зіпсуються, зів'януть і стануть непридатними для переробки.
2
Візьміть ящик, укладіть в нього зелені помідори, таким чином зможете зберегти овочі при температурі + 10- + 12 градусів. Час від часу перевіряйте овочі на наявність гнилих плодів, між томатами можете прокласти пергаментний папір або марлю, складену вчетверо. Зверху рекомендується покласти солому.
3
Викопайте кущі із зеленими помідорами, чи не струшуйте з них грунт. Підвісьте в приміщенні при температурі + 1- + 5 градусів корінням догори. Подивіться, щоб шкірка ніде не була пошкоджена. Загорніть овочі в щільний папір, укладіть їх в ящики або корзини рівним шаром. Дно попередньо застеліть соломою і зберігайте помідори при температурі + 11- + 13 тепла в темному сухому місці.
4
Відберіть щільні качани капусти. Тримайте їх на підлозі протягом п'яти днів. На зеленому листі повинні проступити крапельки вологи. У сухому темному місці встановіть гратчасті стелажі або в ящики з отворами і розкладіть овочі зрізом кочерижек вгору. Іноді знімайте зів'яле листя.
5
Зніміть з качанів перші зелене листя, до качан прив'яжіть шпагат, змастіть овочі глиною. Масу попередньо розведіть до густоти тіста, намажте капусту так, щоб не було видно листя і просушіть їх на сонці. Завдяки покриттю з глини овочі залишаються свіжими протягом тривалого часу.
6
Візьміть капусту і загорніть її в газетний папір, покладіть на невелику відстань один від одного в сухе прохолодне час. З часом, почорнілу папір зніміть, качани очистіть від верхніх зеленого листя і знову загорніть в свіжу папір. Вибирайте довгі качани. Можете зв'язати качани попарно і підвісити на перекладині, витримуйте температуру в межах + 1- + 2 градуси тепла.
7
Очистіть перець від насіння і плодоніжки, вимийте під водою і наріжте, складіть в поліетиленовий пакет і покладіть в морозильну камеру, таким чином овоч можна зберігати цілий рік. Можете перець не різати, а скласти один у одного, пізніше ви зможете використовувати їх для фарширування.
8
Зберіть картопля, розсипте його по підлозі в темному прохолодному місці, можете присипати його соломою. Мити овочі можна. Бульби з дефектами слід зберігати окремо і використовувати їх в першу чергу. Якщо покласти між овочами яблука, бульби не пустять паростки.
9
Покладіть коренеплоди буряка і моркви в сухі дерев'яні ящики, пересипте їх піском. Помістіть тару в сухе темне прохолодне місце. Моркву можна зберігати, оприснув відваром з лушпиння цибулі. Овочі починають псуватися з низу, тому треба обрізати хвостики овочів до товщини 1/2 в діаметрі.
10
Лук переберіть, добре підсушіть, складіть у ящики і розмістіть в сухому місці. Можете просто розсипати цибулю на полиці шаром в 30-40 сантиметрів. Гарбуз зберігається при температурі +11 градусів тепла, при цьому її необхідно засипати соломою або сіном. Баклажани складіть у ящики або коробки гіркою, закрийте мішком, днів через 10 плоди переберіть, видаліть загнили. Переглянете їх в листопаді, у міру настання холодів, накрийте шаром сухої соломи. Можете використовувати золу.