Як встановити новий принтер.

Пристрій друку сьогодні вже цілком звичайний атрибут не тільки офісного, але і домашнього комп'ютера, а виробники операційних систем передбачили максимально прості способи підключення принтера до комп'ютера. Тому процедура додавання цього периферійного пристрою в комплект апаратних засобів, підключених до вашого комп'ютера, складності не представляє.
Інструкція
1
Знайдіть зручне місце для розміщення принтера. При цьому враховуйте, що принтер треба буде з'єднувати кабелем з комп'ютером і з мережевою розеткою, що у принтера є висуваються лотки і вікна, кришки, що розміщувати прилади цього роду поряд з опалювальними батареями не слід.
2
Підключіть мережевий кабель з комплекту, придбаного разом з принтером спочатку до пристрою, а потім в мережеву розетку. У такій же послідовності підключіть і кабель, що з'єднує принтер з комп'ютером. Як правило, друкувальний пристрій підключається до USB-порту, інший варіант (порт LPT) сьогодні вже практично не використовується. Задійте одне з гнізд USB на задній панелі системного блоку, якщо принтер підключається до персонального комп'ютера, а не до ноутбука - так ви залишите вільними USB-роз'єми на передній панелі для інших пристроїв, які доводиться часто підключати та відключати (мобільні пристрої, плеєри, флешки і т.д.).
3
Увімкніть живлення принтера відповідним вимикачем на його корпусі. Після цього операційна система комп'ютера повинна виявити новий пристрій, впізнати його і встановити драйвери зі своєї бази. Якщо цього не відбудеться, то встановіть драйвер самостійно, використовуючи оптичний диск, придбаний разом з принтером. За відсутності такого диска завантажте потрібний файл з сайту виробника вашого друкованого пристрою.
4
Можна скористатися для установки відповідним майстром, наявним в ОС Windows. Для цього, наприклад, в Windows 7 треба відкрити меню на кнопці «Пуск», вибрати пункт «Панель управління», перейти за посиланням «Обладнання та звук» і клацнути по посиланню «Принтери».
5
Натисніть кнопку «Установка принтера» і у вікні, майстри установки виберіть пункт «Додати локальний принтер». Перевірте наявність позначки поряд з написом «Використовувати існуючий порт» на сторінці «Виберіть порт принтера» і переконайтеся, що обраний рекомендований порт принтера. Потім клацніть по кнопці "Далі".
6
Виберіть виробника вашого принтера і його модель на сторінці «Установка драйвера принтера» і знову натисніть «Далі». Коли майстер завершить установку, натисніть кнопку «Готово».