Як експортувати обране. Як перенести закладки з firefox.

Функція сучасних браузерів «Вибране», або «Закладки» дозволяє не запам'ятовувати номери часто відвідувані сайти, а зберігати їх безпосередньо в браузері, щоб потім одним клацанням отримати доступ до потрібного ресурсу. При перевстановлення системи необхідно перенести всі посилання в знову встановлений браузер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - браузер.
Інструкція
1
Виконайте експорт «Вибраного» в програмі Internet Explorer. Для цього запустіть програму з головного меню, далі клацніть по кнопці «Додати в папку« Вибране », виберіть пункт« Імпорт і експорт ». Буде запущений майстер експорту та імпорту, натисніть кнопку «Далі» у вікні.
2
Виберіть команду «Експорт обраного», клацніть по кнопці «Наступне». Виберіть папку, яку необхідно зберегти вибраного. Для експорту всіх посилань з обраного виберіть папку верхнього рівня, натисніть кнопку «Далі». В папці «Документи» буде створений файл з назвою Bookmark.htm.
3
Щоб змінити місце збереження обраного, задайте потрібну папку, натисніть «Далі». В останньому вікні майстра натисніть "Готово", щоб завершити збереження посилань обраного з Internet Explorer.
4
Виконайте експорт «Закладок» з програми Mozilla Firefox. Для цього запустіть програму з головного меню, далі перейдіть в меню «Закладки», виберіть пункт «Управління закладками», далі в новому вікні виберіть меню «Імпорт і резервування» вгорі екрану.
5
В даному меню зробіть резервну копію закладок, її можна буде відкрити тільки в даній програмі. Або виберіть пункт «Експорт в HTML», у вікні, виберіть місце збереження файлу і його ім'я. Натисніть кнопку «Зберегти».
6
Експортуйте закладки з програми Opera, для цього запустіть браузер, далі перейдіть в меню «Закладками», виберіть опцію «Управління закладками». Клацніть по кнопці «Файл», виберіть пункт меню «Експортувати закладки Opera». Виберіть місце збереження файлу із закладками, далі введіть ім'я файлу і натисніть «Зберегти».
7
Запустіть браузер Google Chrome, щоб експортувати з нього закладки. Натисніть на знак гайкового ключа, виберіть пункт «Диспетчер закладок». У вікні, клацніть "Упорядкувати", виберіть опцію «Експортувати закладки» і виконайте збереження аналогічно попередньому кроці.
Експорт закладок дозволяє перенести список обраних сторінок на інший комп'ютер або відновити закладки в браузері після переустановлення операційної системи. Зберігши свої закладки , ви згодом позбавите себе від довгих пошуків потрібних сторінок.
Інструкція
1
У браузері Internet Explorer закладки називаються «Вибране». Для виконання експорту закладок з Internet Explorer клацніть на кнопці «Вибране» і виберіть «Імпорт і експорт». Відкриється Майстер імпорту та експорту, який запропонує вам вибрати потрібну дію. Відзначайте «Експорт», далі «Вибране», а потім вкажіть папку на комп'ютері або USB накопичувачі, де ви б хотіли зберегти файл з закладками. Введіть назву для файлу і натисніть кнопку «Експорт».
2
Для експорту закладок в браузері Opera перейдіть в «Меню», потім «Закладки», і виберіть «Управління закладками». На сторінці, клацніть «Файл» і в контекстному меню відкрийте «Експортування закладок Opera». Тепер виберіть папку, в яку слід зберегти файл з закладками, введіть назву файлу і натисніть «Зберегти».
3
Щоб експортувати закладки з Mozilla Firefox, вам потрібно відкрити меню «Закладки» і перейти в «Управління закладками». У діалоговому вікні клацніть «Імпорт і резервування» і виберіть пункт меню «Експорт в HTML». Знайдіть папку на комп'ютері для збереження файлу закладок, введіть назву файлу і натисніть кнопку «Зберегти».
4
Якщо вам потрібно виконати експорт закладок в Google Chrome, клацніть в меню «Диспетчер закладок» і виберіть "Упорядкувати". Виберіть «Експорт закладок», потім місце на диску, куди потрібно зберегти експортований файл з закладками, введіть його назву і натисніть «Зберегти».
5
Щоб вставити закладки в браузер на іншому комп'ютері або в новій операційній системі, виконайте ті ж дії, тільки замість «Експорт» виберіть «Імпорт».