Як вибрати піноблоки.

На сьогоднішній день будівництво будинків з піноблоків набуває все більшого поширення. І це цілком зрозуміло. При своїй порівняно невисокій вартості, піноблоки вдалося поєднати в собі кращі якості двох інших, що користуються успіхом, будівельних матеріалів - дерева та бетону. Порівняно невелика вага і простота обробки роблять піноблоки одним з найбільш популярних матеріалів при заміському будівництві. Як же не помилитися з вибором при покупці даного матеріалу?
Інструкція
1
Зверніть увагу на ціну піноблоку. Занадто низька ціна свідчить, як правило, про погану якість матеріалу.
2
Постарайтеся визначити якість піноблоку візуальноНа стінках не повинно бути розлучень від мастила. Колір стінок не повинен відрізнятися від кольору усередині піноблоку. Переконайтеся у відсутності тріщин, наявність яких може свідчити про порушення режиму сушіння даного матеріалу, що може призвести до досить швидкого його руйнування.
3
Вивчіть структуру пеноблокаСледует врахувати, що бульбашки повітря в піноблоках завжди відокремлені один від одного. Завдяки такій структурі, піноблок володіє хорошими показниками теплопровідності і не поглинає вологу. Також слід знати, що всі бульбашки повинні мати сферичну форму, а сам піноблок - однорідну структуру. Неоднорідність структури може свідчити про виготовлення даного матеріалу по литтєвий технології і як наслідок - про його низьку якість. Наявність бульбашок овальної форми і неоднорідність структури піноблоку може негативно вплинути на міцності споруджуваного будови.
4
Приділіть увагу кольору пеноблокаЦветовая палітра даного матеріалу може варіюватися від світло-сірих до темно-сірих тонів. Білий колір блоків може означати, що перед вами газосилікатний блок або що при виготовленні блоку був допущений ряд технологічних порушень.
5
Перевірте точність заявлених розмірів. Переконайтеся в тому, що всі поверхні піноблоку рівні. Для цього необхідно укласти піноблоки один на одного. Спробуйте покачати піноблоки. Блоки належного якості не будуть розгойдуватися тому допустиме відхилення від геометрії складає всього 2 мм, а при такому відхиленні блоки повинні щільно прилягати одне до одного.
6
Проведіть перевірку матеріалу на прочностьВозьміте невеликий шматок піноблоку і постарайтеся розтерти його в долонях. Якщо матеріал розкришився без особливих зусиль, значить порушена технологія виробництва. Швидше за все, виробник в спробах заощадити використовував занадто велику кількість води при виготовленні даного матеріалу.
7
Уточніть у продовца щільність піноблоку і, по можливості, зважте його. Стандартний піноблок при щільності 600 кг/м3 і розмірах 200х300х600 повинен важити 21,6 кг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S8s3IEX1lSw