Як вибрати відповідну стрижку.

Стрижка - це частина неповторного образу кожної людини. Вибирати підходящу стрижку потрібно залежно від типу особи, стану волосся, характеру, способу і стилю, і навіть зростання або типу фігури. Підібрати зачіску допоможе професійний стиліст або перукар, але освоївши кілька правил, ви можете самостійно вибрати для себе ті стрижки, які вам підходять.
Інструкція
1
Визначте тип вашого обличчя. В першу чергу стрижка сильно змінює обличчя, тому з її допомогою можна виправити недоліки і виділити гідності. Якщо у вас кругле обличчя, то відмінно виглядатимуть об'ємні зверху стрижки, з окремими пасмами в особи на щоках. Володарям круглого особи також підуть стрижки з кучерявим волоссям, з рваними краями, скошеними довгими чубчиками. Якщо у вас кругле обличчя, що не стрижіть прямі каре, не робіть кулястих стрижок і проборов рівно посередині голови. Людям з подовженим типом обличчя підходять стрижки з об'ємом з боків і низькою чубчиком, з квадратним обличчям потрібно вибирати стрижки з чіткою структурою: асиметричні, з помітним проділом. До трикутним особам підходять короткі стрижки і пишні чубчика.
2
Риси обличчя та інші деталі теж потрібно враховувати, підбираючи стрижку. Якщо очі широко розставлені, але їх можна наблизити піднятими вгору волоссям, опустивши їх небагато на лоб і створивши ефект чубчика. Відстовбурчені вуха можна закрити стрижкою «каре» або довгим волоссям. Довгий ніс добре маскують пишні зачіски, в трохи кирпатий ніс добре виглядає з зачесаним назад волоссям.
3
Підбирати стрижку потрібно також залежно від типу волосся і їх стану. Для ослабленого волосся потрібно вибирати стрижку коротший, так як вони часто потребують підрівнювання і состріганіе посічених кінців. Пряме волосся добре виглядають в стрижках з чіткою структурою, з виділеними пасмами, асиметрією, шарами. Підібрати стрижку для хвилястого волосся важче, бо вони гірші укладаються, що також потрібно враховувати.
4
Вибираючи стрижку, враховуйте і вашу фігуру. Струнким добре підходять волосся середньої довжини з легкими хвилями, довгі чубчики і геометрична филировка. Коротке волосся підкреслюють худорлявість. Жінкам з пишними формами слід вибирати стрижки середньої довжини шарами. Мініатюрним дівчатам підходять довгі і прямі волосся. А власникам атлетичної фігури йдуть будь-які зачіски.
5
Правильно підібрана стрижка може Молоде обличчя. Вважається, що зачіска боб, а також всі короткі стрижки роблять людину молодше. У багатьох випадках чубчик теж допомагає скинути кілька років, так як вона прибирає зморшки на лобі. Але не всім підходять чубчика - щоб це визначити, візьміть пасмо волосся і зачешіте на лоб, заколовши у формі чубчика. Стрижки «під хлопчика» молодять літніх жінок.
Корисна порада
Стрижка часто відображає характер людини: дівчата з короткими «їжачками», як правило, трохи хуліганисті, а довге хвилясте волосся підкреслюють романтичний настрій.
Якщо зачіска грамотно підібрана, то легко підкреслить достоїнства зовнішності і приховає недоліки, доповнить образ, зробить людину молодше і миліше. Але домогтися цього не дуже просто. Найчастіше простіше й ефективніше звернутися до хороших фахівців в галузі перукарського мистецтва. Але якщо ви повні рішучості підібрати зачіску самостійно, зверніть увагу на поради стилістів.
Інструкція
1
Підбирайте зачіску у відповідності з вашим внутрішнім світом і характером, а також загальним стилем одягу. Наприклад, коротке волосся більше підходять практичним і спортивним особистостям, довгі - поціновувачам класики, волосся до плечей - романтичним натурам.
2
Постарайтеся врахувати свій спосіб життя: який характер вашої роботи, чи часто ви буваєте на світських заходах і вечірках, чи займаєтеся спортом.
3
Визначте текстуру і якість своїх волосВажни товщина, їх здатність тримати форму і укладатися, переносити несприятливі погодні умови. Також дуже важливо врахувати напрямок росту волосся, якщо ви хочете, щоб зачіска добре зберігала форму.
4
підлікувати волосся, якщо їх здоров'я і стан далекі від ідеалу (непоказні, рідкісні, ослаблені або січеться). І навряд чи варто замислюватися про довге волосся.
5
Визначте форму свого ліцаТакая форма вважається еталоном, і перукарі намагаються підібрати зачіску так, щоб обличчя виглядало овальним. Вам підійде більшість зачісок, утримайтеся тільки від довгих волос.Круглое особа потребує зачісці, поступово розширюється до верху. Для вас прийнятні несиметричні чубчика і проділи. Не варто волосся зачісувати назад і коротко стригтися. Якщо волосся довге - закрийте повністю уші.Люді з квадратним типом особи теж повинні візуально його подовжити. Такому типу обличчя йдуть несиметричні чубчика і об'ємні зачіски, які прикривають вуха. Довжина волосся - до подбородка.Еслі у вас трикутне обличчя, постарайтеся в області підборіддя створити додатковий обсяг. Зачісувати волосся назад не варто. Чубок робіть не надто густий. Знизу волосся підкручувати так, щоб вони розходилися в сторони. При цьому, короткі стрижки вам не ідут.Прямоугольний тип обличчя потребує довгої чубку, яка закриває лоб. Довге волосся не підходять - робіть зачіску , візуально округлюють обличчя.
6
Зачіска може приховати недоліки вашої особи або щось виділити. Наприклад, завеликі вуха можна постаратися сховати під пишною укладанням або довгим волоссям, великий ніс не буде виділятися, якщо ви зробите пишну зачіску з чубчиком.
7
Враховуйте свій ріст і обсяг при підборі пріческіВисокой дівчині краще відмовитися від дуже довгого волосся, краще зробіть об'ємну стрижку, а якщо зростання у вас, навпаки, маленький, об'ємна зачіска не підходить, але й довге волосся вас зроблять схожою на підлітка . Повненькі дівчата найкраще виглядають з волоссям середньої довжини або короткими стрижками до підборіддя, а от гладких зачісок і пишних укладок їм слід уникати.
8
Не забудьте про технічний прогрес: підходящу зачіску ви можете підібрати, використовуючи спеціальні комп'ютерні програми.