Як вивести іконки на робочий стіл. Як закріпити скайп на робочому столі.

Іконки, розміщувані на робочому столі - це графічно оформлені посилання на запуск програм або відкриття документів. Встановлювані в комп'ютер програми в процесі інсталяції можуть створювати для себе ярлики на робочому столі. Користувач теж має таку можливість, і у нього є на вибір кілька способів зробити це.
Інструкція
1
Клацніть по фоновому зображенню робочого столу правою кнопкою миші, щоб отримати доступ до «контекстного меню». У ньому розкрийте розділ «Створити» і виберіть пункт «Ярлик». В результаті цієї дії відкриється вікно майстра створення ярлика на робочому столі.
2
Натисніть кнопку «Огляд» і в віконці знайдіть і клацніть файл програми або документа, іконку якого ви хочете бачити на робочому столі. Потім в діалозі пошуку файлу натисніть кнопку «OK», а у вікні майстра створення ярлика - кнопку «Далі».
3
Наберіть текст підпису під створюваним ярликом і клацніть по кнопці «Готово». Вікно майстра закриється, а ярлик з'явиться на робочому столі.
4
Є інший спосіб, який дозволяє одночасно створювати цілу групу ярликів. Щоб ним скористатися, вам потрібно запустити Провідник Windows. Це можна зробити подвійним клацанням по іконці «Мій комп'ютер» на робочому столі або натисканням клавіш win + e. Потім, використовуючи дерево папок у лівій панелі Провідника, перейдіть в каталог, що містить файли, ярлики яких ви б хотіли помістити на робочий стіл.
5
Виділіть потрібний файл або групу файлів. Для виділення групи можна клацнути перший файл у списку, а потім натиснути клавішу shift і, не відпускаючи її, виділяти наступні файли за допомогою клавіш зі стрілками. А можна перещелкать мишкою всі потрібні файли, утримуючи клавішу ctrl.
6
Перетягніть виділений файл (або групу файлів) на робочий стіл, використовуючи праву кнопку миші. Коли ви відпустите кнопку, Провідник покаже меню з набором команд - виберіть пункт «Створити ярлики» і на цьому операція буде завершена.
7
Якщо посилання на програму, іконка якої потрібна вам на робочому столі, є в головному меню на кнопці «Пуск», то звідти її теж можна перетягнути на робочий стіл правою кнопкою миші. Але в цьому випадку після того, як ви відпустите кнопку, в меню треба вибрати або пункт «Копіювати» (якщо в головному меню теж треба залишити посилання на програму), або «Перемістити» (якщо посилання в головному меню більше не потрібна).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hLqp-rL6C9Q
Зверніть увагу
Іконки статусу icq і skype. Мені знадобилися іконки статутси цих двох мереж в єдиному стилі. І взагалі у скайпа тільки одна маленька іконка негарна і невідповідна і це мене не влаштовує (а вас?). Як завжди, показую з чого починалося. Іконки разом з php-скриптом (що видає свої іконки замість стандартних) продаються.
Корисна порада
Клацніть правою кнопкою миші або натисніть і утримуйте плитку Skype для Windows 8. Виберіть Менше в списку параметрів в нижній частині екрана, щоб зменшити розмір плитки Skype. Перетягніть значок Skype для Windows desktop поруч з плиткою Skype для Windows 8. Skype для Windows desktop і Skype для Windows 8 будуть відображатися в одній плитці.
Іконка - це ярлик, що відображає посилання на конкретний файл. Залежно від формату файлу і налаштувань комп'ютера використовуються іконки із зображенням логотипів програм, форматів або просто картинки, встановлені користувачем. При бажанні ви можете вивести іконку файлу для швидкого доступу, наприклад, в меню «Пуск».
Інструкція
1
Щоб вивести іконку в меню «Пуск», відкрийте папку, що містить його, і захопіть лівою кнопкою миші. Не відпускаючи кнопку, перетягніть курсор разом зі значком на меню «Пуск» на панелі робочого стола, дочекайтеся, коли воно відкриється. Підніміть значок у верхню половину меню (над рядком «Програми»). Іконка тут же з'явиться в меню.
2
Якщо ви хочете створити ярлик файлу в інше місце, відкрийте папку призначення і на порожньому місці натисніть праву кнопку. Виберіть команду «Створити», далі «Ярлик». Знак ярлика з'явиться в папці, а в новому вікні в полі «Розміщення об'єкта» натисніть кнопку «Огляд». Виберіть папку, де знаходиться потрібний файл, потім виділіть сам файл і кнопку «Далі». Призначте ім'я ярлика і натисніть кнопку «Готово». Ярлик отримає ту ж іконку , що і файл-джерело.