Як зробити фотографію проти світла.

При виконанні фотозйомки проти світла без необхідних навичок, фотографії в підсумку виходять із зайвою контрастом, перенасиченими кольорами і відблисками від об'єктива. Однак, знаючи деякі нюанси техніки зйомки в таких умовах, можна отримати якісні знімки.
Інструкція
1
Спробуйте відійти в тінь або створіть її штучно. Якщо у вас немає можливості перемістити об'єкт зйомки в тінь, використовуйте будь-які підручні засоби щоб захистити об'єкт від зайвого світла. Звичайний зонт виявиться як не можна до речі.
2
Фотографуйте зі спалахом. Деякі знімки, зроблені зі спалахом проти сонця або іншого яскравого джерела світла, виходять дуже цікавими. Головне тут - використовувати досить потужний спалах, здатну добре висвітлити об'єкт зйомки.
3
Застосуйте відбивач, або рефлектор. З його допомогою ви зможете домогтися рівномірного освітлення затінених ділянок фотографируемого предмета.
4
Щоб змінити кут падіння променів джерела світла, спробуйте змінити перспективу. Далеко не кожен предмет зйомки можна перемістити, а ось виконати знімок знизу, або навпаки, зверху - цілком посильне завдання для фотографа.
5
Експериментуйте з блендой, якщо вона у вас є. Якщо ні - використовуйте підручні засоби, щоб створити тінь безпосередньо над об'єктивом. При цьому будьте уважні і не допускайте потрапляння бленди в кадр.
6
При зйомці проти сонця може допомогти поляризаційний фільтр. З його допомогою вам вдасться скоротити відблиски і кількість променів світла, що потрапляють в об'єктив під час зйомки. При цьому ви зможете включати затвор з мінімальною швидкістю або використовувати невелику витримку.
7
Підберіть для зйомки правильний час. Не обов'язково фотографувати днем, коли сонце надто яскраве - куди краще робити знімки на світанку або в закатні годинник. В цей час промені світла будуть м'якше, а фотографії порадують цікавими кольорами.
8
Якщо вам дуже хочеться зробити знімок предмета або людини саме проти яскравого джерела світла, спробуйте витягти максимальну користь від світла - фотографуйте силуети.