Як встановити батарею. євроремонт фото батарейі Як ставити.

Установка батарей - один з етапів створення системи опалення в будинку. На цьому етапі потрібно багато чого передбачити: і розміри, і кількість радіаторів, систему кріплення батарей і багато іншого. Щоб ви нічого не забули, дотримуйтесь наших рекомендацій.
Вам знадобиться
  • * потрібну кількість радіаторів з заглушками;
  • * кронштейни;
  • * воздухоотводчік (кран Маєвського) і монтажний комплект;
  • * прокладки;
  • * перехідники;
  • * при необхідності: пластикові або металопластикові труби;
  • * кульові крани
Інструкція
1
Перед купівлею радіаторів опалення порахуйте, скільки колін вам знадобиться для кожної кімнати. Розрахунок ведіть виходячи з 1 коліна на кожні 2 квадратні метри площі. Тобто, якщо площа кімнати складає 12м2, то буде потрібно 6 колін для її опалення. Коли постане питання про метал, з якого будуть ваші батареї, то майте на увазі, що в будинках ставлять алюмінієві, а в квартирах - біметалеві. Чавунні батареї поступово відходять в минуле.
2
Батарея повинна відстояти від стіни на відстані не менше 2,5 см, інакше тепловіддача батареї буде низька. Також неправильної буде установка батарей дуже близько до підлоги. Залишайте 8-10 см, щоб не порушувався повітрообмін, і під радіатором було простіше прибирати. Якщо ви традиційно розміщуєте батарею під підвіконням, то не ставте її до нього надто близько.
3
Отже, розмітьте місця кріплення кронштейнів: 1 знизу і 2 згори. На стіні кронштейни кріпляться за допомогою дюбелів або шляхом утоплення кронштейнів в стіні з подальшим закладенням цементом. Вертикальність кріплення перевіряйте рівнем. Якщо батареї будуть висіти нерівно, це буде не тільки негарно, але й не функціонально. В цьому випадку порушується теплотехніка.
4
Коли кронштейни встановлені, навісьте на них радіатор так, щоб поверхня нижніх граней колекторів води лягла на гак кронштейна.
5
Тепер потрібно з'єднати радіатор з трубами, провідними до системи опалення які оснащені вентилем або термостатом. В верхню пробку радіатора з протилежного боку від з'єднання обов'язково вставте воздухоотводчік.
6
Сучасні радіатори виглядають досить естетично і не потребують фарбування. Якщо ж у вас дозріла необхідність пофарбувати батареї, то ні в якому разі не використовуйте серебрянку та інші металеві фарби, також не здумайте зафарбувати отвір повітрявідводчика.