Як використовувати енергію вітру.

Чинне на основі відновлюваних природних ресурсів (в тому числі вітру) обладнання вельми актуально для районів, більшу частину яких складають села і селища. Автономне живлення робить проживання в сільській місцевості більш зручним і затишним, ніж у великих містах.
Вам знадобиться
  • - вітрогенератор.
Інструкція
1
Атмосфера нашої планети дозволяє використовувати практично невичерпну, повсюдно доступну і екологічну енергію вітру. Потужність повітряних потоків на території колишнього СРСР дорівнює потужності 1800 таких ГЕС, як Красноярська. Вчені розрахунки показали, що це джерело є також найбільш дешевим способом видобутку енергії. Крім того, її використання не порушує екологічну рівновагу і не забруднює навколишнє середовище, тому вітроенергетика дуже приваблива для нових ідей і розробок.
2
Дана технологія дуже поширена в європейських країнах. З її допомогою електроенергією постачають різні приміщення, не створюючи при цьому шкідливих для живих істот випромінювань і не заважаючи роботі електроприладів. При занадто сильному вітрі спеціальний контролер регулює або навіть вимикає вітрогенератор.
3
Можна без праці замовити і встановити на своїй ділянці «вітряк» потужністю до 75 кВт і висотою до 30 метрів. Для особистого користування не потрібні ніякі документи. Установка побутового вітрогенератора прирівнюється до використання дизель-генератора і розглядається нарівні із застосуванням побутових електроприладів. Важливо і те, що у людей є можливість вибору - яку енергію використовувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CcRNZE3lkmk
Зверніть увагу
Британський уряд докладає чималих зусиль до того, щоб прискорити роботи по збільшенню частки енергетики вітру в енергобалансі держави, плануючи встановити кілька тисяч вітряних ферм і довести частку енергії вітру у виробництві електрики до 10%. У цьому випадку Великобританія встане нарівні зі світовими лідерами в цій сфері - Німеччиною і Данією. У Шотландії до 2020 року збираються отримувати майже 40% електрики від поновлюваних джерел енергії, причому, переважно - від ветра.Пока вітчизняний ринок альтернативних джерел енергії не занадто великий: на частку поновлюваних джерел припадає всього близько 1% від усієї вироблюваної у нас енергії, в Тоді як в ЄС, наприклад, цей показник дорівнює 6,3 відсотка. Проте інтерес до енергозберігаючих технологій зростає.