Як організувати дитячий розвиваючий центр.

Дитячий центр - при вмілому підході досить перспективний бізнес. Який, до того ж, досить простий з організаційної точки зору. Його можна створити, навіть не маючи великого досвіду в підприємництві. Втім - про все по порядку.
Інструкція
1
За оцінками експертів, сегмент дитячих розважальних центрів, є на справжній момент однією з найприбутковіших галузей індустрії розваг. До нього зростає інтерес як з боку державних організацій, так і з боку приватних структур. Відмінною особливістю поточного етапу розвитку ринку дитячих розваг в Росії є його проникнення в регіони.
2
Бізнес-процес організації дитячого розвиваючого центру можна розділити на 4 великі етапи. Вивчіть ринок. Визначте ваших майбутніх конкурентів. Проаналізуйте їх роботу. Дізнайтеся, як вони залучають клієнтів. Таким чином, ви будете представляти затребуваність послуг дитячого цента, а також зможете продумати можливості майбутньої рекламної кампанії.
3
Знайдіть відповідне приміщення. При виборі приділіть увагу таким факторам, як: поверховість, наявність поблизу транспортних шляхів і пішохідних потоків, віддаленість від центральних вулиць, наявність підведених до приміщення комунікацій, ремонт, площа, наявність внутрішніх приміщень, які будуть використовуватися для занять з дітьми тощо
4
Проведіть пошук і підбір персоналу. Бажано, щоб з вами працювали люди з педагогічною освітою. Найбільш затребувані фахівці для дитячих центрів - це педагоги-психологи, викладачі мов і т.п.
5
Основна цільова аудиторія розвиваючих центрів - сім'ї з дітьми, які проживають в сусідніх кварталах. За кілька тижнів до початку роботи розповсюдьте рекламні оголошення по району. Розпишіть повний перелік послуг, які ви зможете надавати в центрі. Докладно і доброзичливо Консультують по телефону.
6
Вибираючи форму оподаткування роботи дитячого центру, ви, швидше за все, зупиніться на ССО за ставкою 6% з доходів. Для прийому оплати вам знадобиться касовий апарат. Не забудьте внести витрати на його покупку і реєстрацію в план початкових витрат.