Як відрізнити оригінальний iphone від китайського. Як відрізнити китайський айфон 4 від оригіналу.

З кожним роком мобільні телефони стають все досконалішими і функціональніша. Але проблема в тому, що складність пристрою не забезпечує повний захист споживача від придбання підробки. Адже загальновідомий факт, що китайські умільці можуть підробити практично будь-який пристрій. Не є винятком і вельми популярні айфони. Іноді продавці навіть у спеціалізованих магазинах можуть видати підробку за оригінальну продукцію, тому будь-якому покупцеві необхідно знати риси, за допомогою яких можна відрізнити фірмовий айфон від китайського.
Інструкція
1
Спершу потрібно перевірити розташування мікрофону. У китайської підробки він розташований на передній панелі, а в оригінального пристрою взагалі відсутній.
2
Копія iPhone 4 не оснащена роз'ємом для microSIM - він лише імітується, при цьому не занадто якісно.
3
Матеріал, з якого виготовляється корпус підробки, менш якісний. При складанні китайського айфона не використовується метал або скло, а лише недорогий і ненадійний пластик.
4
Вага оригінального пристрою трохи більше підробки, проте, ви цього можете і не відчути.
5
Оригінал айфона є цілісним моноблоком, який неможливо розібрати без спеціальних інструментів, у той час як у підробки можна без проблем зняти задню кришку. Крім того, необхідно перевірити наявність телевізійної антени поруч з акумулятором. У фірмової продукції iPhone ніяких антен немає.
6
Як можна уважніше огляньте емблему китайського «яблука». Її якість може істотно відрізнятися від оригіналу.
7
Якщо у вас є можливість включити телефон, то перевірте дисплей: у справжнього айфона він ємнісний, а у підробки - резистивний. Це означає те, що оригінальний телефон може обробляти відразу декілька дотиків. Екран підробки володіє набагато гіршою передачею кольору.
8
Зверніть увагу на зарядний пристрій. Воно проводиться лише на заводах FOXLINK і FLEXTRONIX - це має бути зазначено. Також на зарядному пристрої не повинні бути присутніми будь-які ієрогліфи.
9
USB-кабель оригінального телефону не обладнано спеціальними засувками. Інакше це або кабель від iPod, або підробка.
10
Найскладніше відрізнити підробку навушників, адже зовні вони ідентичні. Однак ви можете перевірити м'якість дроти: у підробках його важче зігнути. Також в комплекті можуть йти просто інші навушники, іноді навіть без мікрофона.