Як налаштувати обліковий запис.

Налаштування облікового запису Microsoft Outlook для отримання та відправлення повідомлень електронної пошти інтернету є стандартною процедурою, що виконується засобами Outlook. Необхідною умовою є наявність надаються інтернет-провайдером відомостей про параметри інформаційної служби електронної пошти.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Outlook.
Інструкція
1
Відкрийте програму Outlook і вкажіть пункт «Параметри облікових записів» в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми.
2
Перейдіть на вкладку «Електронна пошта» діалогового вікна та натисніть кнопку «Створити».
3
Вкажіть потрібний протокол в новому діалоговому вікні «Додавання нового облікового запису» і перейдіть на сторінку «автоматичне налаштування облікового запису».
4
Введіть повне ім'я, адресу електронної пошти та пароль у відповідні поля і повторіть введення пароля в поле «Підтвердження».
5
Натисніть кнопку «Далі» для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Готово».
6
Розкрийте посилання «Параметри електронної пошти Інтернету» і перейдіть на вкладку «Загальні» при необхідності внесення змін в облікові записи електронної пошти.
7
Перейдіть на вкладку «Сервер вихідної пошти» і застосуєте прапорці на полях «Сервер вихідної пошти (SMTP) потрібна перевірка достовірності», «Вхід з захищеним підтвердженням пароля (SPA)» і «Вхід на сервер вхідної пошти перед відправкою» .
8
Перейдіть на вкладку «Підключення» і вкажіть потрібний спосіб підключення до Серевер електронної пошти: локальна мережа, телефонна лінія або номеронабиратель з Internet Explorer.
9
Вкажіть існуюче підключення в випадаючому меню «Додати» або створіть нове підключення при виборі пункту «Подключаться через телефонну мережу» в групі «Модем».
10
Вкажіть бажаний тип підключення і натисніть кнопку «Властивості» для виконання операції зміни параметрів обраного підключення.
11
Перейдіть на вкладку «Додатково» для встановлення параметрів доставки і часу очікування повідомлень електронної пошти.
Корисна порада
Використовуйте функціональну клавішу F9 для виконання перевірки типу підключення і завантаження повідомлень з папки «Вихідні» на сервер, а вхідних повідомлень - в папку «Вхідні». Натискання клавіші F9 еквівалентно натискання кнопки «Відправити/отримати пошту» на панелі інструментів вікна Outlook.