Заздрість: Як від неї позбутися назавжди.

Заздрість - дуже сильне і найчастіше руйнує особистість почуття. Вона може жити в душі роками, управляти людиною, визначати його дії, вчинки. Як же позбутися цього згубного почуття?
Вам знадобиться
  • - здоровий глузд;
  • - терпіння;
  • - час.
Інструкція
1
Направте свою заздрість у творче русло. Подруга стрункішою, привабливішою вас? Терміново займіться собою, почніть ходити в спортзал, сядьте на дієту. Заздрите, що у неї розкішне норкове манто? Задумайтесь, як зуміти і вам на нього заробити. Якщо не вийде, порадійте тому, що у вас більше вільного часу для самовдосконалення, відпочинку, ніж у подруги. Виберіть, що вам важливіше: вільний час або манто.
2
Буває, що неусвідомлену заздрість провокує знижена самооцінка. У цьому випадку побалуйте себе: відвідайте салон краси, зробіть карколомну зачіску, пройдіться по магазинах і купіть милу обновку. Спробуйте зайнятися тим, до чого тягне і що цікаво: почніть розводити квіти, запишіться в театральний гурток, навчитеся грати на гітарі.
3
Беріть приклад з людей у віці, вчіться ставитися до життя філософськи: постарайтеся зрозуміти, що не варто прагнути отримати все відразу і у великій кількості. Навчіться радіти кожному приємному дрібниці, незначного події. Приймайте їх вдячно, як подарунки долі. Гарна погода, ясне сонце, прогулянка по алеї, Вальсуючі листя, усміхнені діти - так багато причин для радості, для відчуття повноти свого життя.
4
Подумайте про свої достоїнства, згадайте успіхи, досягнення, позитивні, конструктивні моменти в житті. Швидше за все, їх набереться достатньо, щоб викликати заздрість інших. Нехай це принесе вам моральне задоволення.
5
Навчіться дивитися в корінь. Не заздріть окремим, локальним сторонам життя якої людини, зверніть увагу і на інші сторони. І ви побачите, скільки в житті кожного проблем. Відсутність здоров'я, неблагополучні діти, неможливі родичі. Який же сенс заздрити?
Зверніть увагу
Постарайтеся не провокувати інших людей на заздрість. Думайте, коли, що і кому слід говорити.
Корисна порада
Завжди шукайте зворотний бік будь-якого приводу для заздрості. Знання цієї зворотного боку врятує вас від багатьох бажань і незадоволеності.