Як обрізати дерева.

Дуже багатьох садівників-початківців необхідність обрізки плодово ягідних дерев і чагарників призводить в глибоку зневіру. Між тим нічого складного в даній маніпуляції немає. Достатньо знати і застосовувати декілька нехитрих правил, щоб в найближчому майбутньому врожаю і краси вашого саду не було рівних.
Інструкція
1
Для проведення процедури обрізки зайвих гілок і сучків вам буде потрібно обзавестися певним інструментом. Вам знадобиться секатор, сучкоріз, ножівка та садовий ніж. Для замазки «ранок» неминуче залишилися після вашої роботи необхідно прикупити садовий вар.
2
Метою видалення «зайвих» частин дерева є формування правильної крони, а також надання дереву або чагарнику естетичної форми. Якщо вам потрібно простимулювати приріст все, що буде потрібно, це видалити частину гілки перебуває безпосередньо над ростовой ниркою. Зріз починається з протилежного боку на рівні підстави нирки, ведеться навскоси і закінчується прямо над ниркою. Тут необхідна акуратність, постарайтеся не пошкодити нирку.
3
У разі якщо ваша задача полягає в повному видаленні приросту, то гілку необхідно зрізати врівень з корою не полишаючи «пенька». Гілки невеликої товщини, до півтора сантиметрів зручно видаляти за допомогою секатора, для видалення більш великих елементів крони доцільно скористатися сучкорізом або ножівкою.
Корисна порада
Після обрізки непотрібних гілок всі місця зрізів обов'язково потрібно обробити садовим варом. Це попередить розвиток хвороб і проникнення шкідників. Користуйтеся тільки справним і гострим інструментом, в іншому випадку зріз вийде рваним, що абсолютно не припустимо. При видаленні великих гілок, щоб попередити їх розщеплення, відступите від стовбура 20-25 см і зробіть невеликий пропив внизу. Потім пиляйте зверху. Гілка легко відділиться і не потягне за собою лахи кори. Після чого ображати виступаючий пеньок ближче до кори.