Як з'єднати відео з музикою.

Для створення презентації, аматорського кліпу або домашнього відео найчастіше потрібна з'єднати відео з музикою. Зробити це можна за допомогою звичайної програми-відеоредактора.
Вам знадобиться
  • відеоредактор
Інструкція
1
Оберіть один з додатків, призначених для роботи з відео. В операційній системі Windows є стандартний відеоредактор - Movie Maker, який підійде для цієї мети. Крім нього, ви можете використовувати більш складні і професійні додатки, що володіють великим функціоналом.
2
Запустіть обрану програму-редактор. Створіть новий проект, для чого виберіть меню «Файл» -> «Створити» (або «Файл» -> «Новий»). Вкажіть відповідні налаштування для відео: дозвіл, співвідношення сторін, число кадрів в секунду та інші.
3
За допомогою меню «Файл» -> «Відкрити» (або «Файл» -> «Імпорт» в деяких додатках) додайте в програму необхідне відео. Після цього створіть на монтажному столі програми відеодоріжки і перемістить на неї за допомогою миші відеофайл. Для цього клікніть по ньому лівою кнопкою миші і, не відпускаючи її, перемістіть файл на монтажний стіл. При необхідності за допомогою інструментарію програми обріжте відео.
4
Подібним чином імпортуйте в програму і аудіозапис, яку потрібно з'єднати з відео. Після цього створіть на монтажному столі додатки аудіодоріжку і перемістить на неї аудіо. Для цього також клікніть по файлу лівою кнопкою, потім, не відпускаючи її, перемістіть аудіо на монтажний стіл.
5
При необхідності скористайтеся мишею, щоб підігнати аудіо під відео. Підганяйте аудіо, розташоване на монтажному столі, до тих пір, поки воно не буде збігатися з відео належною мірою. Якщо потрібно, обріжте його за допомогою інструментарію програми.
6
Збережіть отриманий проект. Для цього виберіть «Файл» -> «Зберегти як» («Файл» -> «Прорахувати як» або «Файл» -> «Експорт» в деяких додатках). Вкажіть ім'я для файлу, виберіть бажаний формат відео, а також перевірте зазначені при створенні проекту настройки. Додатково вкажіть налаштування для аудіо - бітрейт і частоту. Натисніть кнопку «Зберегти» і дочекайтеся закінчення процесу.
Нарешті дійшли руки до сімейного відеоархіву? Збираєтеся змонтувати всі плівки, порошаться на полицях кілька років, в один великий фільм про свою сім'ю? Тоді вам не обійтися без деяких навичок роботи з відеоредакторами. Наприклад, вам потрібно навчитися монтувати відео під музику, тому що жоден фільм про сім'ю не обійдеться без хорошого відеокліпу.
Вам знадобиться
  • - відеокамера;
  • - комп'ютер;
  • - Adobe Premier Pro;
  • - mp3
Інструкція
1
Встановіть на свій комп'ютер програму Adobe Premier Pro. Оцифрує плівки з відео. Для цього приєднайте свою камеру до комп'ютера за допомогою шнура 1394. На вашій камері повинен бути спеціальний роз'єм, який дозволить це зробити. Якщо ваша камера пише на жорсткий диск або miniDVD - просто скопіюйте інформацію на комп'ютер.
2
Запустіть вікно для захоплення відео за допомогою натискання клавіші F5 або натискаючи послідовно «File», «Cupture».
3
Запустіть програму Adobe Premier Pro. Імпортуйте в проект все відеофайли, який оцифрували або скопіювали на комп'ютер. Програма розмістить їх у вікні «Project». Потім переміщайте необхідний відеофайл у вікно перегляду (з двох вікон, які відкриються в інтерфейсі воно знаходиться ліворуч).
4
Переглядайте відеофайли, відзначаючи сірими дужками (вони знаходяться на панелі управління поряд з кнопками «Play», «Stop») фрагменти, які ви збираєтеся використовувати у своєму фільмі. І які хочете змонтувати разом з музикою . Переміщайте виділені фрагменти на «Timeline» (доріжку для роботи з відео, вона розташовується під відео).
5
Імпортуйте в проект музичний файл, який збираєтеся використовувати в своєму відеокліпі. Для завантаження mp3-файлу в проект натисніть «File», «Import», виберіть файл. Програма помістить його у віконце «Project». Перетягніть файл на доріжку для аудіо, вона знаходиться під відеодоріжці.
6
Слідкуйте за тим, щоб зміна музичного ритму збігалася із зображенням. Для цього зробіть кілька варіантів монтажу. Вибирайте найбільш вдалий. Після того, як монтаж буде закінчений, перегляньте фінальний варіант у вікні перегляду (праворуч).
7
Тисніть «File», «Export». Виділіть змонтоване на таймлайн відео за допомогою великої сірої дужки (вона знаходиться над «Timeline») Виберіть настройки для відео DV-PAL, для аудіо - 48000hz. Дочекайтеся, поки програма прорахує відео.
Зверніть увагу
Не завершуйте процесу прорахунку відео, дочекайся, поки програма завершить його, тільки після цього переглядайте отримане відео.
Корисна порада
Не забудьте вказати шлях, куди збираєтеся зберігати отриманий відеокліп.