Як намалювати вилиці.

Практично будь-яка жінка, яка користується декоративною косметикою, знає, що за допомогою макіяжу легко можна скорегувати форму підборіддя, носа, губ і навіть очей. Однак не всі знають, як сильно можуть змінити обличчя правильно виділені вилиці.
Вам знадобиться
  • рум'яна, тональний крем, пудра, пензлик, дзеркало.
Інструкція
1
Грамотно підкреслені вилиці роблять овал обличчя більш благородним. Для того щоб намалювати їх, вам буде потрібно тональний крем, пудра і рум'яна.
2
Перед тим як наносити макіяж, використовуйте тональний крем: він допоможе вирівняти колір обличчя і приховати недоліки. Потім нанесіть пудру, розсипчасту або компактну. Найкраще для цього підійде широка пензлик, а не спонж - так пудра ляже рівніше. Наносити рум'яна необхідно після макіяжу очей, але до використання помади.
3
Для того щоб визначити область ваших вилиць, підійдіть до дзеркала і широко посміхніться. Ваша усмішка допоможе виділити їх контур. Ви також можете втягнути щоки - метод пошуку потрібної зони не має значення.
4
Для виділення скул використовуйте тональний крем або пудру, яка буде на кілька тонів темніше тієї, яку ви використовуєте при звичайному макіяжі. В деяких випадках можна використовувати навіть тіні для повік.
5
Для виділення скул використовуйте косметичну кисть зі скошеним краєм. За допомогою пудри більш темного відтінку намалюйте лінію під вилицею. Ведіть лінію від вуха до середини особи, а після цього трохи закруглите її біля скроні. Потім візьміть круглий пензлик, якої ви наносите пудру, і розтушуйте намальовану лінію. Ви також можете нанести рум'яна, щоб освіжити обличчя. Для цього пройдіться пензлем по самій виступаючої частини щік (використовуйте не яскраві, а ледь помітні тони). Після цього ще раз пройдіться пензликом з пудрою по всьому обличчю, щоб змішати всі кольори.
6
Останнім часом найбільшою популярністю стали користуватися кремоподібні рум'яна: вони більш стійкі. Якщо ви використовуєте саме такі, пам'ятайте, що їх необхідно наносити після тонального крему, але до використання пудри. Вилиці в цьому випадку найкраще підкреслювати боле темним тональним кремом.
Зверніть увагу
Накачати вилиці можна і без операції, регулярно жуючи жувальну гумку, вірніше, постійно жуючи. Дане ізобрете6ніе видозмінила особа цілої нації - американців. Саме по широким і розвиненим вилицях, як правило, можна відрізнити громадянина США від інших людей.
Корисна порада
Як зробити красиві скули як у моделі? Контурна пластика скул, пластичне збільшення скул або підтяжка скул Ендотін - що вибрати? Щоб сяяти, молодій жінці достатньо підвести очі, підкреслити вилиці і додати кольору губам. Як накачати вилиці без операції. Вас хвилює питання, як зробити обличчя з чіткими вилицями без оперативного втручання?