Як помити батарею.

Усередині батареї часто скупчується багато пилу. І щоб підтримувати в будинку чистоту і порядок, радіатори необхідно ретельно мити. Справа ця, звичайно, не щоденне, але перед початком опалювального сезону або, припустимо, після ремонту, ця процедура просто необхідна.
Вам знадобиться
  • - відро з водою;
  • - ганчірка або губка;
  • - миючий засіб в розпилювачі;
  • - йорж або пензлик з довгою ручкою;
  • - плівка або піддон;
  • - пилосос.
Інструкція
1
Спочатку слід видалити пил, що зібрався за довгий час, за допомогою пилососа. Візьміть найбільш підходящу насадку і плавно пройдіться їй по всій площі батареї, в тому числі і біля стінки. Таким чином, ви позбавите себе від зайвих зусиль і розлучень бруду.
2
Коли прибирання за допомогою пилососа зроблена, розстеліть під батареєю широкий шматок щільної поліетиленової плівки для того, щоб не пошкодити власний підлогу і бува не затопити сусідів. На плівку під батарею поставте залізний або пластмасовий прямокутний піддон. Тоді ви абсолютно убезпечите своє робоче місце.
3
Після цього візьміть ганчірку або губку і, попередньо змочивши її теплою водою, зволожите батарею. Потім візьміть миючий засіб, розведіть його водою, налийте в розпилювач і розприскайте по всій площі. Проте вам слід бути гранично акуратним і не надто інтенсивно натискати на пусковий механізм, адже шпалери близько стінки можуть пошкодитися.
4
Потім візьміть ганчірку і, намотавши її на йорж або щітку з довгою ручкою, начитавшись мити батарею, не пропускаючи жодне ребро. Найголовніше під час даного процесу - не поспішати і не робити різких рухів для того, щоб не пошкодити шпалери і не розливати зайву воду на підлогу. Після цього промийте батарею чистою водою за допомогою губки, для кращого ефекту чистоти можна це зробити навіть декілька разів. Потім протріть чистою сухою ганчіркою.
Зверніть увагу
Вибирайте йорж або кисть із зігнутою або добре гнеться ручкою, інакше вам буде досить складно усунути забруднення у важкодоступних місцях.
Корисна порада
Особливу увагу слід звернути на вибір миючого засобу, який ви будете наливати в розпилювач. Дуже важливо, щоб воно не містило хлор, який здатний пошкодити фарбу батареї. Можна скористатися рідиною для миття посуду.