Як розправити лінолеум.

Лінолеум - дуже практичний і при цьому недорогий матеріал. Для того щоб постелити це підлогове покриття в своїй квартирі, ви можете звернутися до фахівців або спробувати зробити це самостійно.
Вам знадобиться
  • - клей для лінолеуму.
Інструкція
1
Перш ніж стелити лінолеум, визначтеся з його розмірами і місцем розташування. Відразу після того як ви придбаєте потрібну кількість матеріалу, підготуйте поверхню підлоги: зніміть старе підлогове покриття і ліквідуйте залишки фарби (попередньо винісши з приміщення абсолютно всі меблі). Поверхня для настилу повинна бути абсолютно гладкою.
2
Перед укладанням лінолеуму вам буде потрібно його розправити. Розкатані аркуші матеріалу розкладіть в приміщенні так, як згодом має лежати все полотно. Залиште їх лежати в такому вигляді як мінімум на одну добу (а краще днів на 5). За цей період поверхню нового підлогового покриття стане рівною, а «хвилі» та інші деформації зникнуть назавжди.
3
Після закінчення зазначеного часу ви можете приступати до подальшої розкладці лінолеуму. Уважно огляньте підлоги приміщення: матеріал потрібно буде скроїти так, щоб він в точності повторював контур статі. Кроіте дуже уважно і акуратно так, щоб залишався невеликий запас, який можна буде надалі сховати під плінтус. Кроїти потрібно також з урахуванням наявних виступів в стінах, дверних прорізів і т.д.
4
Якщо для настилу ви придбали цілісний відрізок, розправляти лінолеум доведеться по мінімуму. Якщо ж у вашому розпорядженні два або кілька рулонів підлогового покриття, то в цьому випадку без швів не обійтися. Зістикуйте між собою два шматки матеріалу так, щоб поверхня при цьому не «зморшки». Щоб зафіксувати і загерметизувати шви, придбайте спеціалізований клей. Він надійно скріпить складові лінолеумного пласта.
5
Розкладаючи цей матеріал, будьте уважні, акуратні і терплячі. Тоді у вас все вийде на «відмінно»!