Як підключити стільниковий Як модем.

Якщо ви вирішили використовувати мобільний телефон, щоб підключити комп'ютер або ноутбук до інтернету, то врахуйте декілька правил. Пам'ятайте, що вам буде потрібно спеціальний USB-кабель або BlueTooth-адаптер.
Вам знадобиться
  • - PC Suite.
Інструкція
1
Спочатку скачайте програму, яка допоможе вам налаштувати зв'язок між комп'ютером і мобільним телефоном. Великі компанії випустили власні додатки, які називаються PC Studio або PC Suite. Встановіть відповідну для вашого мобільного телефону програму і запустіть її.
2
Оберіть тип синхронізації телефону з комп'ютером або ноутбуком. Якщо ви хочете використовувати бездротовий зв'язок, то придбайте BlueTooth-адаптер. Підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи кабель або бездротовий канал зв'язку. Зачекайте, поки програма визначить його.
3
Відкрийте меню Internet Connection або «З'єднання з інтернетом». Налаштуйте параметри підключення до мережі інтернет. Зазвичай для цього необхідно вказати логін, пароль і адресу сервера. Якщо ви не впевнені в правильності заданих параметрів, то відкрийте налаштування інтернету в мобільному телефоні. Заповніть пункти програми аналогічним чином.
4
Натисніть кнопку Connect (Підключити). Зачекайте, поки завершиться установка зв'язку з сервером оператора. Відкрийте браузер і перевірте наявність доступу в інтернет.
5
Якщо ваш телефон використовує GPRS-інтернет, то найрозумніше використовувати додаткові програми. Спочатку встановіть утиліту Traffic Compressor. Вона дозволить заощадити ваш трафік, одночасно з цим прискорюючи прогрузкі web-сайтів.
6
Встановіть додаток, що дозволяє запускати java-програми, написані для стільникових телефонів, на комп'ютері. Їх досить багато у вільному доступі в інтернеті. Скачайте файл operamini.jar. Це браузер, що використовується у мобільних телефонах. Використовуйте програму Opera Mini для переглянь web-сторінок.
7
Пам'ятайте про те, що якщо ви закриєте програму PC Suite, з'єднання з інтернетом буде автоматично розірвано.