Як прискорити прорізування зубів. прискорити прорізування зубів у грудничка.

Часто прорізування перших зубів у немовлят сполучено з болісними болями і, як наслідок, капризами, безсонними ночами. Викликати появу зубів раніше покладеного терміну неможливо - це фізіологічний стан організму, що розвивається за власною програмою. Однак, якщо процес появи зубів вже почався, і він очевидним чином доставляє дитині дискомфорт, в ваших силах трохи полегшити його стан.
Вам знадобиться
  • - охолоджуючі гелі;
  • - іграшки-гризункі;
  • - перша зубна щітка-напальчнік.
Інструкція
1
Головне, роками перевірена, засіб при прорізуванні зубів - масаж ясен. Робиться він чистим батьківським пальцем. Вимивши руки і зручно посадивши малюка до себе на коліна, акуратно помасажуйте ясна, уникаючи сильного натискання. Можна використовувати спеціальну зубну щіточку у вигляді силіконового напальчника з м'якими вусиками. Не виключено, що в перший момент масаж здасться дитині болючим, але він швидко відчує облечение від сверблячки ясен.
2
Використовуйте спеціальні охолоджуючі гелі. Фармацевтична промисловість не залишилася глухою до стражданням малюків від появи зубів і випустила кілька варіантів гелів для зняття хворобливих відчуттів: «Дентинокс», «Калгель», «Камистад», «Мундізал», «Холісал», «Доктор Бейбі» (останній підходить, в тому числі, для діток, які страждають алергією). Можна робити місцеві аплікації з цими гелями 3-4 рази на добу, рекомендується застосовувати їх не довше трьох днів поспіль. Велика частина препаратів має приємний смак, оскільки, крім основної діючої речовини (лідокаїну) містить ментол та інші нешкідливі ароматизатори.
3
Давайте пожувати малюкові спеціальні іграшки (силіконові гризункі), а також тверду їжу, відповідну віку: сушки, шматочки хліба, скибочки яблука, моркви і т.д. Дитина сам подасть сигнал про те, що прийшов час купити йому зубне кільце, почавши тягнути в рот пальці і різні предмети. Активний самомасаж ясен допоможе першим зубам з'явитися трохи швидше.
Зверніть увагу
Прорізування зубів може доставляти дитині не найприємніші відчуття. Але не можна списувати на зуби лихоманку, порушення стільця і респіраторні захворювання. Такі симптоми можуть з'явитися на тлі зниження імунітету в період росту зубів, але викликані вони не цим процесом.
Корисна порада
Часом батьки, помітивши у малюка проступающие через ясна зуби, поспішають збільшити дозу споживаного їм кальцію. Проте надмірне захоплення молочними продуктами та кальцийсодержащими препаратами ніяк не вплине на швидкість прорізування і на якість молочних зубів, бо закладаються вони у дітей ще в період внутрішньоутробного розвитку.