Як відкрити CD.

Якщо на вашому комп'ютері встановлений навіть найпростіший оптичний привід, він, як мінімум, може читати звичайні CD-диски. Щоб переглянути вміст такого диска, його просто потрібно відкрити.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - CD-диск.
Інструкція
1
Відкриття CD-дисків також залежить від налаштувань вашого оптичного приводу і типу інформації, яка записана на CD. Для кожного типу файлів прописана певна програма відкриття. Якщо ви у привід вставляєте диск, наприклад, з картинками, то при спрацьовуванні автозапуску включиться програма, яка за умовчанням встановлена на вашому комп'ютері для перегляду зображень. Але це не зовсім відкриття диска, так як у випадку з автозапуском ви не відкриваєте сам носій інформації.
2
Якщо ви вставили диск в привід і відкрився автозапуск, то закрийте цю програму. Тепер відкрийте «Мій комп'ютер». Натисніть по значку приводу комп'ютера правою кнопкою мишки. Після появи меню виберіть «Відкрити». Таким чином ви відкриєте диск, і вам буде доступні файли, які на ньому збережені.
3
Якщо на комп'ютері відключений автозапуск, то після того, як ви вставите диск в привід, він розкрутиться, але ніяких вікон з'являтися не буде. Незалежно від типу файлів, які збережені на цьому диску, відкрити його можна першим способом.
4
Якщо ви вставили в привід комп'ютера диск, на якому записані різні типи інформації, то має з'явитися меню вибору режиму відкриття. Тепер просто в цьому меню виберіть «Відкрити», і його зміст стане доступним.
5
Ви самі можете налаштувати параметри автозапуску і вибрати, за допомогою яких програм комп'ютер буде автоматично запускати файли на диску. Для цього натисніть кнопку «Пуск». Пройдіть на «Панель управління» і знайдіть там компонент «Автозапуск». У вікні ви можете встановити потрібний параметр відкриття CD для кожного типу файлів. Якщо ви оберете параметр «Відкрити папку для перегляду файлів», то вміст CD-диска буде відкриватися автоматично.