Як пофарбувати автомобільні диски.

Справжні, якісні диски завжди є окрасою автомобіля. Проте взимку навряд чи хтось розгледить в сніговій каші дорогущую «взуття» вашої машини. А щоб диски виглядали дійсно оригінально, пофарбуйте їх.
Вам знадобиться
  • - дрібна наждачний папір;
  • - малярський скотч;
  • - розчинник;
  • - миючий засіб;
  • - щітка;
  • - грунт;
  • - фарба ;
  • - лак.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні для фарбування матеріали. Зверніть увагу на той факт, що знадобляться спеціальні засоби, а саме акриловий грунт, акрилова автоемаль, акриловий знебарвлений лак. Акрил - найбільш підходящий матеріал для фарбування дисків, тому має підвищену стійкість до механічних впливів.
2
Зніміть з коліс покришки. Очистіть диски від бруду та корозії, у важкодоступних місцях можна використовувати зубну щітку. Ретельно отмойте їх як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони.
3
Візьміть наждачний папір і після того, як диски просохнуть, зачистите їх до рівного матового покриття. Знежирте поверхню, використовуючи розчинник, і знову чекайте, поки диски добре висохнуть.
4
Далі візьміть картон та малярний скотч. Вони знадобляться вам, щоб закрити ті місця на колесі, куди фарба потрапити не повинна. Наприклад, ніпель колеса. Також цим прийомом доведеться скористатися в тому випадку, якщо ви вирішили не знімати покришку з диска. Її необхідно ретельно закрити папером і зверху обклеїти скотчем.
5
Приступайте до грунтовки. Врахуйте, що цей процес займе у вас кілька годин. Необхідно покласти три шари грунту з перервами в 15-20 хвилин. Після цього диск буде сохнути ще деякий, можливо, вельми значний час.
6
Потім приступайте до фарбування диска. Знову запасіться часом, витримуйте паузи між нанесенням шарів фарби, не допускайте патьоків. Схема дій така ж, як при грунтування: 2-3 шари акрилової автоемалі з проміжком в 15-20 хвилин.
7
Дочекайтеся остаточного висихання фарби. Тепер для збільшення зносостійкості можна поверхню дисків покрити лаком. Послідовність дій нічим не відрізняється від процесу фарбування. Кожен нанесений шар лаку повинен добре просохнути протягом 15-20 хвилин, і тільки тоді можна повторити операцію (всього 2-3 рази). Після цього залиште диски на добу в провітрюваному приміщенні. Потім встановіть на автомобіль.
Корисна порада
Звертайте увагу на важкодоступні місця на дисках. Особливо ретельно очистіть їх щіткою і ошкуріть наждачним папером. При фарбуванні переконайтеся, що шари фарби і лаку лягли скрізь рівномірно.