Як провести свято на вулиці. свято вулиць.

Багато хто віддає перевагу посиденьок за столом свято на відкритому повітрі, якщо погода дозволяє. Навесні тягне поніжитися на першому сонечку, влітку таке проведення свята - єдиний порятунок від духоти міських квартир, восени хочеться спіймати останні теплі деньки. Якщо ретельно продумати свято на вулиці, він стане незабутнім заходом, як для винуватця торжества, так і для гостей.
Інструкція
1
Першим ділом дізнайтеся прогноз погоди на той день, коли ви плануєте відзначати важливу для вас подію. Це допоможе вам визначитися, чи варто взагалі святкувати на природі, адже проливний дощ зіпсує будь-яке свято.
2
Визначтеся з місцем проведення. При цьому враховуйте, чи тепло буде на вулиці. Так, в жаркий день вашої компанії краще розташуватися біля води, а от прохолодним ввечері на березі річки ви можете замерзнути.
3
Продумайте, яку їжу і напої ви візьмете з собою, адже, якщо ви вирішите поїхати святкувати за місто, докупити щось буде складно. Зробіть список того, що ви плануєте приготувати, і, виходячи з цього списку, купіть необхідні інгредієнти. Пам'ятайте, що вам буде простіше приготувати вдома частина продуктів. Наприклад, шашлик можна замаринувати перед виїздом, також вдома стоїть відварити яйця для салату, вимити овочі та зелень. Це значно заощадить вам час.
4
Якщо на вулиці прохолодно, неодмінно захопіть з собою термос з чаєм або кавою. Якщо на вашій вечірці планують вживати алкоголь, можете приготувати з собою глінтвейн.
5
Придумайте, в які ігри ви будете грати з гостями. Захопіть з собою волейбольний м'яч, бадмінтон, твістер. Якщо ви плануєте відпочивати на березі водойми, заздалегідь попередьте гостей, щоб вони взяли з собою купальні костюми та рушники. При цьому не забувайте про правила безпеки: купатися краще до початку застілля, а після того, як гості випили і поїли, запропонуйте їм пограти в активні ігри.
6
Обов'язково візьміть з собою аптечку, в якій будуть засоби першої необхідності. Також не забудьте захопити з собою спрей від комарів - ці комахи можуть гарненько зіпсувати вам свято.
7
Продумайте, як ви і ваші гості будете повертатися додому. Якщо вдень, коли ви йшли на місце святкування, вам здавалося, що 40 хвилин по лісі не викликають у вас ніяких труднощів, то ввечері в темряві це вже не здасться вам приємною прогулянкою. Обов'язково запасіться ліхтарями або виходьте завидна.