Як зв'язати красиві тапочки.

Навіть в побуті жінка повинна виглядати привабливою. Домашній одяг і взуття - це не тільки речі, в яких затишно, а й ті, в яких вас постійно бачать ваші близькі. Здивуйте своїх рідних гарними в'язаними тапочками.
Вам знадобиться
  • - нитки 2 кольорів;
  • - гачок.
Інструкція
1
Прості, але ошатні домашні тапочки можна зв'язати гачком. Почніть з підошви. Наберіть ланцюжок з 23 повітряних петель + 1 петлю для підйому.
2
Тепер обв'язуйте вийшла ланцюжок з обох сторін стовпчиками з одним накидом, для заокруглення провязивая в крайніх петлях по 6 стовпчиків з накидом.
3
Щоб виділити мисок і п'яту, 17 петель пров'яжіть стовпчиками з накидом, 6 - стовпчиками без накиду.
4
З першого стовпчика без накиду, де починається п'ятка, наберіть 3 повітряні петлі для підйому. Тепер обв'яжіть п'ятку тапочки стовпчиками з одним накидом: петля в петлю. Довяжіте ряд до кінця.
5
Поміняйте колір нитки. Знову починайте обв'язувати п'ятку стовпчиками з одним накидом. Для заокруглення миска посередині пров'яжіть 2 петлі разом. Закінчите ряд.
6
У наступному, 7 ряду, знову поміняйте колір нитки, в'яжіть стовпчиком з одним накидом. Зробіть зменшення на п'яті, провязав дві петлі разом.
7
В'яжіть 8 ряд аналогічно шостому - поміняйте нитку і на миска пров'яжіть дві петлі разом. Виріб починає набувати форму тапочки.
8
Останній ряд пров'яжіть другий ниткою стовпчиком без накиду. Зменшіть 3 петлі на миску і 1 на п'яті. Завершіть роботу.
9
Тепер приступайте до прикраси тапочки. Для цього найкраще підійдуть в'язані елементи, наприклад, квіти. З тих ниток, якими ви в'язали виріб, зробіть кілька простих квіток. Зв'яжіть ланцюжок з 5 повітряних петель. Замкніть її в кільце. Обв'яжіть його наступним чином: виконайте 1 стовпчик без накиду, потім 2 стовпчики з одним накидом, 1 стовпчик з двома накидами, 2 стовпчики з одним накидом, стовпчик без накиду, напівстовпчик. Вийшов один пелюстка. Таким же чином зв'яжіть ще дві пелюстки. Зробіть 3 квітки.
10
Зв'яжіть серединки для квітів. Відріжте приблизно 10 см нитки іншого кольору. Відступите 2 см від її кінця, наберіть ланцюжок з 3-4 повітряних петель, обв'яжіть їх напівстопчиком.
11
Вставте тичинки в готові квіти. Закріпіть їх на тапочці. З виворітного боку зав'яжіть вільні кінці нитки від серединок. За допомогою голки і нитки закріпіть пелюстки квітів на тапочці.
Корисна порада
Щоб п'ята була міцніше, під час її в'язання додайте додаткову ніть.Вместо в'язаних тичинок можна пришити намистини.