Як позбутися від кишкової палички.

Кишкова паличка - це цілком нормальне явище для людського організму. Вона відіграє важливу роль у процесі перетравлення їжі, знаходиться у флорі кишечника і є одним з головних компонентів нормальної роботи органів травлення.
Інструкція
1
Однак майте на увазі, що в результаті ослаблення імунітету кишкова паличка може почати розмножуватися швидкими темпами і стати збудником величезного числа хвороб, особливо у жінок, що пов'язано з особливостями будови статевої системи. При проникненні кишкової палички в уретру або піхву може виникнути гострий цистит, уретрит або вульвовагініт.
2
Пам'ятайте, що харчова інфекція, викликана кишковою паличкою, найпоширеніша. У грунті, листі рослин, брудній воді вона знаходиться в надлишку. Тому обов'язково дотримуйтесь заходів профілактики, мийте руки перед кожним прийомом їжі, що не споживайте не миту зелень, фрукти і овочі, пийте тільки кип'ячену воду.
3
Якщо у вашому організмі виявили патогенну кишкову паличку, приймайте антибіотики. Для кишкової палички характерно швидке взаємодія з іншими збудниками захворювань, що може викликати тяжкий перебіг хвороби, що вимагає тривалого і складного лікування. У дітей кишкова паличка може бути виявлена навіть у легенях. У деяких випадках відбувається неконтрольоване її поширення по всьому організму.
4
Однак пам'ятайте, що приймати антибіотики самостійно не можна. Неконтрольований прийом може призвести до порушення мікрофлори кишечника, тобто дисбактеріозу, що є причиною ще більшого ослаблення імунітету. Щоб уникнути неприємностей, обов'язково здайте аналізи, щоб провести посів на чутливість до всіх видів антибіотиків, оскільки багато бактерії стійкі до них.
5
Крім того, вам можуть призначити бактеріофаги. Але вони, як і антибіотики, вбивають не тільки патогенну кишкову паличку, а й представників корисної мікрофлори. Щоб такого не сталося, приймайте пробіотики. Вони дозволяють швидко і ефективно відновити кількість корисних мікроорганізмів, перешкоджаючи розвитку дисбактеріозу.
6
Як засіб народної медицини використовуйте муміє. Приймайте по пів грама вранці, в обід і ввечері перед прийомом їжі протягом 3-х тижнів. Після цього зробіть 5-денну перерву, а потім повторіть лікування, якщо така необхідність виникне.