Як почати знову жити.

Розставання з коханою людиною, накопичені проблеми, постійні стреси - все це може вилитися в справжню депресію. Цей стан характеризується апатією, хронічною втомою, втратою інтересу до навколишнього світу ... За статистикою ВООЗ від депресій страждає кожен десятий міський житель. Як же вийти з «чорної смуги» і знову почати жити?
Інструкція
1
Знайдіть віддушину. Жінки підсвідомо вдаються до даного способу, відразу ж починаючи обдзвонювати близьких подруг і розповідати їм все до дрібниць. Чоловіки більш замкнуті в собі емоційно, однак пригнічені почуття і приховані образи рано чи пізно призводять до нервових розладів. Щоб уникнути цього, варто знайти людину, якій ви можете повністю довіряти - друга або психотерапевта. Разом з ним розкладіть свої внутрішні переживання «по поличках». Якщо ж надійну людину у немає, то заведіть щоденник. Описуйте події відбуваються за день, а також свій емоційний стан.
2
Зверніть увагу на своє відображення в дзеркалі. Депресія явно не йде на користь зовнішності: спина сутула, підборіддя опущене, очі втратили блиск. Щоб допомогти собі швидше впоратися з неприємний станом, дайте мозку потрібний сигнал: випряміть плечі, дивіться прямо, гордо піднявши підборіддя, розтягніть губи в усмішці. Вчені стверджують, що м'язова пам'ять здатна викликати соотвествующие міміці і жестикуляції емоції, допомогти вийти з депресії. Крім того, відвідайте салон краси і прогуляйтеся по магазинам. Дивлячись на нову зачіску і свіжий манікюр, ви відчуєте, як настрій поступово поліпшується, а відмінні покупки закріплять успіх в боротьбі з депресією.
3
Не сидіть вдома. Багато людей, страждаючих від депресії, замикаються в собі, рефлексуючи і знову переживаючи негативні спогади. Однак це - вірний спосіб погіршити свій стан. Змушуйте себе вибиратися на вулицю. Якщо ні сил на спілкування, то просто прогуляйтеся по парку, сходіть в кіно або посидьте в кафе. Пам'ятайте, щоб позбутися негативних емоцій і повернути в своє життя фарби, потрібно постійно підживлювати себе позитивними емоціями.
4
Будьте обережні з антидепресантами! Виявивши у себе ознаки депресії, не поспішайте в аптеку. Якщо ви не в змозі впоратися з негативними переживаннями, а життя здається безпросвітної чорною смугою, то варто звернутися до психотерапевта. Тільки лікар зможе підібрати правильне лікування і вирішити, чи необхідні вам лікарські препарати.