Як подивитися журнал подій.

В системі існують різні журнали. В одному містяться записи про події в операційній системі. В іншому зафіксовані дані про спроби входу в систему, зміні параметрів безпеки, про доступ до об'єктів. Третій містить записи про події, викликаних роботою програм. Їх все можна умовно об'єднати в журнал подій. Переглянути його можна кількома способами.
Інструкція
1
Щоб подивитися журнал подій з робочого столу, клікніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер». У випадаючому меню виберіть пункт «Управління», якшо по ньому клавішею миші - відкриється діалогове вікно «Керування комп'ютером». Розгорніть гілку «Управління комп'ютером (локальним)», клікнувши двічі по ньому лівою кнопкою миші, в розгорнулося списку виберіть розділ «Службові програми», в підміню відкрийте пункт «Перегляд подій».
2
Якщо на робочому столі ви не можете знайти значок «Мій комп'ютер», налаштуйте його відображення. Для цього клікніть в будь-якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші, у випадаючому меню клавішею миші натисніть на пункт «Властивості». Відкриється діалогове меню «Властивості: Екран». Перейдіть на вкладку «Робочий стіл», натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». У додатковому вікні перейдіть на вкладку «Загальні» і встановіть маркер в поле навпроти напису «Мій комп'ютер» в розділі «Значки робочого столу». Застосуйте нові налаштування і закрийте вікна.
3
Якщо вам не потрібен значок «Мій комп'ютер» на робочому столі, відкрийте журнал іншим способом. Через меню «Пуск» викличте «Панель управління». Якщо панель відображається в класичному вигляді, виберіть значок «Адміністрування». У вікні, натисніть на значок «Перегляд подій». Якщо ваша панель відображається за категоріями, шукайте потрібний значок в категорії «Продуктивність і обслуговування».
4
Отримати швидкий доступ до папки «Адміністрування» можна й іншим шляхом. З меню «Пуск» викличте пункт «Виконати». У порожній рядку введіть команду control admintools і натисніть кнопку ОК або клавішу Enter. У вікні, виберіть значок «Перегляд подій». Щоб відразу викликати вікно перегляду подій, уникнувши відкриття папки "Адміністрування", введіть в рядок команду eventvwr.msc і натисніть кнопку ОК.