Як прикрасити дзеркало. Як можна прикрасити раму дзеркала декорувати - матеріали.

Дуже важко уявити собі будинок, в якому б не було дзеркала. За допомогою дзеркал можна візуально збільшити розмір будь-якої кімнати. А якщо до дзеркала додати трохи творчості і прикрасити його своїми руками, то вийде дуже стильний та індивідуальний елемент інтер'єру.
Вам знадобиться
  • Фарба
  • Шовкові квіти
  • Клей
  • Стрічки
  • Керамічна плитка
  • Тканина
Інструкція
1
Найпростіше прикрасити дзеркало за допомогою звичайного фарбування. Тільки перед фарбуванням рами дзеркала потрібно правильно підібрати фарбу для матеріалу. Раму можна забарвити або в нейтральний відтінок, або навпаки в контрастний яскравий колір, але цей колір повинен гармоніювати з колірною гамою тієї кімнати, де знаходиться дзеркало.
2
Також раму дзеркала можна задекорувати штучними квітами. Благо, зараз роблять такі штучні квіти, які майже неможливо відрізнити від справжніх. Для декору квітами потрібно знежирити поверхню рами і після нанесення клею розмістити квіти в заздалегідь продуманому порядку.
3
Ще один спосіб декорування - прикраса дзеркальної рами за допомогою стрічок. Наприклад, дитяче дзеркало можна прикрасити бантиками, а в спальні можна обернути раму на дзеркало стрічками різних кольорів, щоб отримати смугастий візерунок.
4
Для дзеркала у ванній кімнаті можна використовувати керамічну плитку для оформлення. Оформити дзеркало можна ефектом мозаїки. Особливою "родзинкою" можна виділити використання яскравої плитки, що імітує коштовності, або дзеркальною плитки.
Зверніть увагу
Якщо дзеркало виймається з рами, то краще декорувати раму без скляного полотна, щоб не забруднити його.