Як відкрити бізнес без витрат. відкрити свій бізнес кафе з мінімальними затратами.

Ідея початківців підприємців про бізнес без витрат те саме що прагненню вчених винайти вічний двигун. Однак навряд чи варто стверджувати, що це неможливо. Принаймні, все ж існує кілька варіантів створити бізнес без особливих вкладень.
Інструкція
1
На радість багатьох поточний рівень розвитку Рунета і глибина його проникнення в маси цілком дозволяють створити віртуальний бізнес «з нуля» в мережі. Однак перше, що варто прийняти як об'єктивну даність - абсолютно без витрат нічого створити не можливо. Будьте готові до того, що витрати, хоча б мінімальні, вам все одно знадобляться. Наприклад, на створення сайту або офіційну реєстрацію як ІП.
2
Існує декілька способів відкрити бізнес в інтернеті. Перебираючи варіанти, зверніть увагу на три перевірених часом можливості: фріланс, створення інфопродуктов та участь в партнерських програмах.
3
Щоб розпочати бізнес в мережі, почніть з занурення у фріланс-роботу. Фріланс зазвичай починається як хобі і захоплення, що приносить невеликі гроші. При успішній роботі з плином часу дохід від хобі починає конкурувати з середньою зарплатою в регіоні. В цей момент фрілансер реєструється як підприємець. Таким чином, захоплення стає дохідним бізнесом. Очевидно, що далеко не будь-які послуги можуть бути надані віддалено. Щоб зрозуміти, чи зможете ви застосувати свої навички в інтернеті, відвідайте великі біржі фрілансерів. Оцініть, які напрями фріланс-роботи взагалі існують, і які з них найбільш затребувані.
4
Спробуйте створити і продати навчальні курси, електронні книги, одним словом, інфопродукти через інтернет. Крупних фінансових витрат на створення книги або курсу вам не буде потрібно. Зазвичай цілком достатньо вмінь і навичок володіння комп'ютером. І, звичайно, необхідно розбиратися в темі, по якій створюється матеріал, на професійному рівні. Для продажу власного продукту вам знадобиться створити як мінімум окремий сайт.
5
Беріть участь в партнерських програмах інших авторів. Заробіток на партнерських програмах припускає, що ви будете продавати чужі інфопродукти. Ваш дохід буде складатися з партнерської комісії.
Корисна порада
За даними фонду «Громадська думка», 50 мільйонів росіян (43% населення країни) є користувачами глобальної мережі, з них 36 млн (31%) виходять в онлайн щодня.