Як навчити дитину ділитися.

Ваш малюк відмовляється йти на дитячу площадку, побоюючись, що його іграшки будуть брати інші діти? Не переживайте, що він росте жадібним. Такий період виникає в житті кожної дитини. Просто допоможіть йому стати добрим і навчіть ділитися.
Інструкція
1
У присутності малюка ділите фрукти та солодощі на всіх членів сім'ї - кожному по шматочку, нехай навіть маленькому. Якщо у вашій родині не прийнято ділити все порівну, і смакоту отримує тільки дитина, він не навчиться бути добрим.
2
Частіше просите крихітку пригощати близьких. Якщо малюк вередує і не бажає доїдати кашу, ніколи не кажіть йому, що віддасте їжу іншому хлопчикові (дядькові, тітці, собачці і т.д.).
3
Грайте з малюком в предметні ігри, які розвивають почуття справедливості. Наприклад, почастуєте ведмедика, зайчика і ляльку яблуком, розділивши його порівну, покатайте їх по черзі в колясці або на машині.
4
Обмінюйтеся з дитиною предметами, попередньо обговоривши, що один його, а інший ваш. Дякуйте і хваліть дитини під час гри, щоб викликати в нього позитивні емоції.
5
Попросіть у малюка його улюблену іграшку, притисніть її до себе і відразу поверніть, не забувши подякувати. Дитина буде знати, що його річ обов'язково до нього повернеться.
6
У моменти прояви жадібність не оцінюйте поведінку дитини, називаючи його жаднюгою, а більше говорите про свої емоції. Скажіть йому, що вам неприємно, коли він так чинить, що ви будете раді, якщо він дозволить діткам пограти його іграшками.
7
Навчіть дитину спілкуватися. Поясніть йому, що, якщо він хоче пограти з іграшкою іншого малюка, то повинен запропонувати йому свою на обмін. Якщо малюк сумнівається, заспокойте його, запевнивши, що йому неодмінно повернуть його річ. Якщо обмін відбувся, похваліть обох.
8
Виховуйте у дитини любов і вміння дарувати подарунки. Робіть разом з ним приємні сюрпризи рідним і друзям. Нехай це будуть падлюка, які він зробив з вашою допомогою, розучені вірш або пісенька, або подарунок, куплений вами в магазині. Малюк чекатиме ці моменти з нетерпінням і радістю. Почуття задоволення дозволить йому відчути себе великодушним і щедрим, і поступово він зрозуміє, що, віддаючи, можна отримати в обмін набагато більше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BpP6LzuF-Dg
Склад - мінімальна фонетична одиниця. В ньому поєднано різні за ступенем звучності звуки. Найбільш звучні виконують складотворної функцію. До складу одиниці повинен входити голосний звук. Без голосних звуків не може бути мови. У мовлення звуки групуються в склади за такими правилами.
Інструкція
1
Не змішуйте поділ слова на склади і перенос слова, це різні категорії. Склади - приналежність усного мовлення, а перенос - це письмова мова, граматика. Порівняйте: ідея - в звучанні три склади, і-де-я. А переносити слово не можна. Подивіться: строкатий - 2 складу, а перенести можна по-різному: пе-стрий, пес-трий.
2
Деля слова на склади, враховуйте закон висхідній звучності: початок неначальной (не першу в слові) складу будується від слабо звучного. Якщо в слові є поєднання приголосних між голосними, то слоговая кордон має пройти так, щоб наступний склад починався з менш звучного приголосного. Наприклад, скажіть слово «каска» [ка - ска].
3
Поділ на склади виробляєте за фонетичним звучанням, а не по тому, як ви пишете. Якщо склад є відкритим, тобто закінчується голосним звуком, то розподіл на склад проходитиме після голосного. Наприклад: собака - со-ба-ка. копиця - ко-пна. Кордон складу проходитиме на стику сонорного приголосного і шумного. Наприклад, парта [пар-та].
4
слогораздела пройде після Й, якщо за ним буде стояти будь приголосний. Майка [травень-ка].
5
Запам'ятайте: подвоєні приголосні (між голосними) переходять в наступний склад. Наприклад, ка-сса, дро-жжі, га-мма. АЛЕ, при перенесенні слів з подвійними приголосними, одну букву залишайте на рядку, а іншу переносите: ван-на, довжин-ний, спокуса-ство.
6
Закон висхідній звучності не дотримується в останніх складах слова: [цвіе-то'к], [л'іе-жи'т], [го'-л'с] і т.д.
7
Найчастіше, при перенесенні слова використовується розподіл на склади, але є маса виключень з цього правила. Не залишайте на рядку єдину букву. Комерсант, Ь, Й - ці літери не відокремлюйте від попередніх. Наприклад: об'єк-езд, фоль-гой, зай-ка. Не відривайте від приставки кінцеву приголосну букву, якщо корінь слова теж починається з приголосної. Правильний перенос: раз-лів, під-писати. Чи не забирайте у кореня вартісну першої згідну букву. Правильно переносити: при-кріпити.