Як підключити ноутбук до інтернету без проводів.

Якщо у вашому будинку знаходиться декілька комп'ютерних пристроїв, наприклад, комп'ютер + ноутбук, можна налаштувати бездротове з'єднання з мережею інтернет. Для цього необхідно обзавестися спеціальним обладнанням, ціни на яке стрімко падають щомісяця.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор TP-LINK TL-WR841ND;
  • - ноутбук з робочим модулем Wi-Fi.
Інструкція
1
При використанні маршрутизатора TP-LINK TL-WR841ND ви можете підключити до 4-х комп'ютерів в мережу, а також необмежену кількість пристроїв з Wi-Fi інтерфейсом. Для підключення ноутбука до інтернету через бездротове з'єднання зовсім необов'язково мати вдома комп'ютер, досить налаштувати маршрутизатор за допомогою провідного з'єднання на ноутбуці.
2
Якщо ви користувач операційної системи Windows XP, налаштування з'єднання необхідно робити за допомогою аплету «Підключення по локальній мережі - Властивості». Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Підключення», потім «Відобразити всі підключення».
3
У вікні, натисніть правою кнопкою миші на значку «Підключення по локальній мережі» та натисніть кнопку «Властивості». Поставте курсор на пункті «Протокол інтернету TCP/IP» і натисніть кнопку «Властивості».
4
У вікні поставте відмітку на пункті «Використовувати наступний IP-адреса» і заповніть наступні поля: IP-адресу 192.168.0.1 (стандартний ip для такого типу з'єднання), маска підмережі завжди виставляється автоматично, після кліка на порожні поля цього значення. Натисніть двічі кнопку «ОК», щоб закрити вікна настройки з'єднання.
5
Для операційної систем Windows Vista і Seven необхідно проробити те ж саме, але назва аплету має іншу назву - «Центр управління мережами».
6
Після виконання цих дій, підключіть маршрутизатор за схемою, зазначеної в інструкції по застосуванню. Не забувайте, що вам потрібно встановити спеціальне програмне забезпечення (маленький CD-диск в комплекті). Також можна скачати прошивку з офіційного сайту і встановити її. Після перезавантаження ноутбука і маршрутизатора вам буде доступний бездротовий доступ до інтернету.
7
Якщо сигнал так і не з'явився, спробуйте налаштувати додаткове PPPoE-з'єднання, зразок якого також вказаний в інструкції.