Як запустити програму з консолі. викликати додаток з bash.

Основною умовою виконання операції запуску програми з командного консолі є точне знання імені та місця зберігання виконуваного файлу обраного додатка. Також присутній можливість завдання потрібних параметрів та ключів додатки, в разі допустимості їх використання.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск», розташовану в нижньому лівому куті екрану монітора комп'ютера, для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для відкриття вікна консолі запуску програм. Альтернативним способом може служити одночасне натискання функціональних клавіш Win + R.
2
Введіть значення повного шляху до виконуваного файлу обраної програми в поле "Відкрити" і вкажіть бажані ключі і параметри (при необхідності).
3
Використовуйте значок стрілки, спрямованої вниз, розташований у правій частині поля введення імені файлу, для відображення раніше запускалися і можливості вибору потрібної програми.
4
Натисніть кнопку «Обзор» при неможливості визначення повного шляху до виконуваного файлу обраної програми для виклику нового діалогового вікна з відображення файлової системи комп'ютера. Дана дія допоможе в пошуках потрібного файла.
5
Натисніть кнопку «Відкрити» при виявленні виконуваного файлу обраної програми в древі файлової системи комп'ютера для автоматичного копіювання імені файлу в поле введення запиту командної консолі.
6
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
7
Пам'ятайте, що вимога системи «Програма повинна бути запущена від імені адміністратора» має на увазі використання вікна інтерпретатора командного рядка. Для здійснення такої операції необхідно виконати наступні дії.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми".
9
Розкрийте посилання «Стандартні» і виберіть компонент «Командний рядок».
10
Введіть значення runas/user: username "назва програми путь_к_файлу_программи" для здійснення запуску вибраної програми від імені адміністратора.
11
Викличте контекстне меню обраної програми в інструменті «Провідник Windows» кліком правої кнопки миші і виберіть команду «Запуск від імені» для виконання альтернативної операції запуску додатка від імені адміністратора.
12
Застосуйте прапорець на полі «Акаунт зазначеного користувача» і введіть ім'я та пароль адміністратора комп'ютера у відповідні поля.
Корисна порада
Використовуйте парні лапки при наявності знака пробілу в указуваному шляху до файлу потрібної програми.