Як позбутися від вірусу на флешці.

Флешки як знімні носії інформації найбільш схильні до зараження вірусами, так як ми використовуємо їх щодня для перенесення файлів з одного комп'ютера на інший. Причому не завжди на всіх комп'ютерах, куди вставляється флешка, є надійна антивірусний захист.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - антивірусна програма.
Інструкція
1
Очистіть флешку від вірусів, використовуючи комп'ютер з встановленою операційною системою Linux. Справа в тому, що віруси найчастіше маскуються під системні та програмні файли, тому з ОС Windows їх досить важко виявити і видалити. А в операційних системах сімейства Unix використовуються абсолютно інші типи системних файлів, тому на флешці будуть відображені абсолютно всі файли. Тому для очищення від вірусів, а також «системного сміття» вставте її в комп'ютер з Linux і видаліть все, що не відноситься до вашої інформації.
2
Вимкніть автозапуск пристроїв на комп'ютері, щоб почистити флешку від вірусу і не заразити їм комп'ютер. Для цього натисніть "Пуск", далі виберіть команду «Виконати», наберіть у вікні gpedit.msc, відкриється настройка «Груповий політики». Виберіть закладку «Конфігурація комп'ютера».
3
Далі перейдіть в підменю «Адміністративні шаблони», виберіть пункт «Система» і команду «Відключити автозапуск». Клацніть на даній команді правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».
4
У вікні встановіть перемикач на значення "Включений" і виберіть опцію «Відключений на всіх дисководах». Натисніть «ОК».
5
Виконайте команду «Пуск» - «Виконати» і наберіть gpupdate. Дана команда оновить зроблені в попередньому пункті настройки. Це дозволить прибрати віруси з флешки без зараження комп'ютера. Підключіть змінний носій до комп'ютера, далі зайдіть в «Мій комп'ютер», клацніть правою кнопкою миші по значку носія і виберіть опцію перевірки за допомогою антивірусу.
6
Встановіть настройку перевірки таким чином, щоб всі знайдені загрози віддалялися автоматично. Також можна самостійно очистити знімний носій від вірусів. Для цього відкрийте папку на флешці, виберіть меню «Сервис» - «Властивості папки».
7
Перейдіть у вкладку «Вид» і встановіть прапорець «Показувати приховані файли і папки», натисніть «ОК». Після цього ви зможете побачити всі файли на флешці і видалити віруси. Часто вони виглядають як приховані папки, або файл у вигляді папки з розширенням exe або inf.
Зверніть увагу
Шахрайство в інтернеті майже не карається. Тому коли користувач вмикає свій комп'ютер і замість привітання системи бачить вікно, яке повідомляє про наявність вірусу, то він, фактично, залишається один на один зі своєю проблемою. І не всякий провайдер готовий надати йому всю необхідну допомогу.
Корисна порада
Поради по позбавленню вірусів: 1) Вам треба хоча б тимчасово звільнити систему від негативного дії вірусної программи.Для цього нам треба перезавантажити комп'ютер і під час завантаження натискайте F8 поки не з'явилася меню.В меню виберете "Захищений режим" У цьому режимі завантажується лише найнеобхідніші бібліотеки для роботи з Windows, вірус звичайно ж не завантажиться. 2) Тепер нам треба позбудеться вірусу, поки в перебуваєте в захищеному режимі ваш комп'ютер в ...