Як зберегти довше ялинку.

Свіжий запах хвої і мандаринів навіває спогади дитинства і налаштовує на позитивний лад, а гарний настрій важливо в будь-якому віці. Подовше зберегти зелену ароматну красуню, щоб вона пережила все тривалі новорічні свята, можна, дотримуючись кількох правил.
Вам знадобиться
  • Ялинка, річковий пісок, перманганат калію (марганцівка), вода, шірокогорлую посуд або спеціальна підставка під ялинку, активоване вугілля, сечовина, гліцерин, цукровий пісок, сіль, мед, мідний дріт або монетки, таблетки аспірину.
Інструкція
1
Ялинку необхідно правильно вибрати, тоді вона не відразу втратить свої іголкі.У свежесрубленной ялинки голки темно-зеленого кольору, на корі стовбура і гілок немає пліснявих плям і грібка.Свежіе хвойні гілки еластичні, а якщо постукати стволом деревця про землю або потрясти гілки, то голки не обсипаються.
2
Принісши ялинку з морозного вуличного базару додому, потримайте її в прохолодному приміщенні, наприклад, на лоджії, щоб деревце не обсипалися від різкого перепаду температур, потрапивши в вашу теплу квартиру.
3
Перед установкою деревця в ємність повідрубуйте нижні гілки, зачистите ствол від кори на 10 см від зрубу, щоб збільшити зіткнення свіжих пір з живильним середовищем.
4
Помістіть ялинку у відро чи глибоку каструлю з річковим піском. Пісок повинен бути постійно змочений водою. У воді можна розчинити кілька кристаликів марганцівки.
5
Для ялинки, встановленої в підставці з резервуаром для води, існує декілька варіантів поживних розчинів, які потрібно додавати по мірі того, як дерево буде їх впітивать.Растворіте в воді активоване вугілля, додайте 2 столових ложки цукру або меда.Сделайте розчин, що складається з 3 л води, 6 г желатину, 16 г крейди в порошку і 1 ст ложки лимонного соку. Якщо в рідину покласти кілька шматочків цукру, мідні монетки або проводки, то ялинка може простояти дуже долго.Добавьте на відро води? чайної ложки сечовини. Якщо ні сечовини, то купите в аптеці пухирець гліцерину і додайте 3 ст ложки в раствор.В ємність з водою додайте цукровий сироп і маленьку щіпку солі.
Зверніть увагу
Вода для приготування поживних розчинів не повинна містити хлору, тому водопровідну воду необхідно відстоювати.
Корисна порада
Ялинку можна зберегти і без води. Оберніть зріз деревця пухкої тканиною, змоченою в розчині води та гліцерину. Тримайте тканину весь час мокрою.