Як видалити програму Яндекс.

Програма «Яндекс.Бар» представляє з себе додаткову панель інструментів з кнопками швидкого доступу до сервісів пошукової системи Яндекс і різних соціальних мереж. Дуже часто цей додаток встановлюється на комп'ютер разом з іншими програмами без оповіщення власника. Природною реакцією стає бажання видалити настирливу програму.
Інструкція
1
Розкрийте меню «Налаштування» в панелі інструментів «Яндекс.Бар» і зніміть прапорці на полях невикористовуваних кнопок для виконання операції налаштування параметрів відображення програми «Яндекс.Бар».
2
Розкрийте меню «Вид» у верхній панелі інструментів вікна браузера і вкажіть пункт «Панель інструментів» для виконання операції відключення відображення програми «Яндекс.Бар» на екрані монітора комп'ютера.
3
Зніміть прапорець на полі «Яндес.Бар». Слід пам'ятати, що дана дія не видаляє програму, а тільки приховує її відображення. Відновіть прапорець на полі «Яндекс.Бар» для відображення програми (при необхідності).
4
Завершіть роботу браузера та натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи для виконання операції видалення програми «Яндекс.Бар».
5
Розкрийте посилання «Панель управління» і вкажіть пункт «Установка та видалення» програм ».
6
Оберіть «Яндекс.Бар» у списку встановлених програм і натисніть кнопку «Видалити».
7
Дочекайтесь появи запиту підтвердження системи та натисніть кнопку «Так» для виконання команди видалення.
8
Перезапустіть браузер для застосування обраних змін.
9
Виконайте повторну установку розширення «Яндекс.Бар» для Internet Explorer: натисніть кнопку «Встановити Яндекс.Бар» і вкажіть пункт «Запустити» в діалоговому вікні програми (при необхідності).
Зверніть увагу
Панель інструментів «Яндекс.Бар» дозволяє виконувати швидкий перехід на сервіси Яндекса, пошук в інтернеті, пошук по сайту, відкриття результатів пошуку в новому вікні, перевірку орфографії, визначення кількості нових листів у Пошті і грошей в Гаманці, додавання сторінки в закладки, відновлення вкладок і зробить доступною останню інформацію про пробки, погоду, курси валют і біржових індексах.
Корисна порада
Налаштування параметрів відображення розширення «Яндекс.Бар» може бути виконана в розділі «Настройки». Для виклику цього меню натисніть на кнопку із символом «Трикутник» поряд з кнопкою пошукової системи Яндекс.