Як приготувати канді для бджіл.

Канді - це зимова підгодівля для бджіл, що представляє собою твердий корм, який складається з цукру і меду. Його поміщають на гніздові рамки, дно, маткові і пересильні клітини вулика.
Інструкція
1
Для того щоб приготувати канді у вигляді помадки, налийте в емальовану каструлю або луджений таз один літр води. Поставте каструлю на вогонь і нагрійте воду до 55оС. Постійно помішуючи, всипте 2 кілограми тростинного цукру і кип'ятіть протягом 20 хвилин на слабкому вогні.
2
Під час кипіння акуратно знімайте пінку з поверхні, не перемішуючи сироп. Слідкуйте, щоб вогонь рівномірно прогрівав все дно каструлі, інакше по краях буде утворюватися кірка з цукру, яка потім перетвориться на крупинки.
3
Визначте готовність сиропу. Для цього опустіть в нього ложку, яку відразу ж занурте в холодну воду. Якщо сироп загус і його можна скачати в тістоподібний кулька - приступайте до наступного кроку інструкції. У тому випадку, якщо сироп НЕ загус після зіткнення з холодною водою - продовжуйте варити. Якщо при скачуванні кулька стає крихким і розпадається, значить, сироп переварений. Виправте це, долив трохи води і уваривши до потрібного стану.
4
До готового сиропу додайте 600 грамів рідкого меду. Зменшіть вогонь до мінімуму, щоб при закипанні сироп НЕ вилився через край, так як після додавання меду він стане сильно вирувати.
5
Прокип'ятіть суміш протягом 3 хвилин. Потім перелийте її в жерстяну посуд, дайте трохи охолонути і помішуйте дерев'яною лопаткою до тих пір, поки не вийде тістоподібна біла помадка. Після цього перекладіть канді в скляну тару або дерев'яний короб, внутрішні сторони якого покриті шаром воску. Щільно закрийте шаром паперу, просоченої воском.
6
Приготуйте канди у вигляді кормової маси Шольца. Для цього покладіть в каструлю з емальованим покриттям 500 грамів меду і розігрійте до температури не вище 60оС. Як тільки всі кристали розчиняться, трохи остудіть мед і починайте всипати цукрову пудру, постійно перемішуючи суміш дерев'яною ложкою. В результаті консистенція суміші повинна нагадувати хлібне тісто.
7
Посипте обробну дошку цукровою пудрою і викладіть на неї канді. Кілька разів вимісити «тісто». Воно повинно бути досить густим і не розпливатися в руках. Готове канди зберігайте в герметично закритому посуді.