Як відновити втрачену трудову. приклад Заяви про відновлення запису в трудовій.

Багато людей втрачають трудові книжки, а потім задаються питанням, як її відновити. Трудову книжку можна відновити за останнім місцем роботи або за новим, на основі відповідної заяви та документів, що підтверджують трудовий стаж.
Вам знадобиться
  • - заяву про втрати трудової книжки;
  • - документи, що підтверджують трудовий стаж.
Інструкція
1
Рішення проблеми втрати трудової книжки виписано в постанові Російської Федерації від 16 квітня 2003 №225 «Про трудові книжки». Згідно з цим законодавчим актом, після втрати трудової книжки людині потрібно заявити про пропажу свого роботодавця за останнім місцем роботи, написавши відповідну заяву.
2
Протягом 15 днів після надходження заяви роботодавець зобов'язаний видати робітникові дублікат його трудової книжки. В дублікаті записуються відомості про загальний трудовий стаж працівника, інформація про роботу і нагородження, які були внесені в трудову за останнім місцем роботи. Загальний стаж записують сумарно, із зазначенням загальної кількості років, місяців і днів без вказівки організацій, періодів роботи і посад, займаних працівником.
3
Якщо в трудовій книжці є записи про звільнення або переведення на інше місце роботи, які визнані недійсними, працівникові видають дублікат, де фіксуються всі його записи в трудовій за винятком недійсних.
4
При масової втрати роботодавцем трудових книжок через надзвичайних ситуацій трудовий стаж цих працівників встановлює комісія з встановлення стажу, яку створює орган виконавчої влади Російської Федерації. До її складу входять представники роботодавців, профспілок та інших зацікавлених установ.
5
За результатами перевірки комісія складає акт, де вказує періоди роботи, професію (посаду) і трудовий стаж працівників. Після чого роботодавець на підставі акта комісії з відновлення стажу видає працівнику дублікат трудової книжки. Якщо документи, що підтверджують стаж роботи, не збереглися, то для підтвердження трудового стажу необхідно звертатися до суду.
6
Відновити трудову книжку можна і при прийнятті на нову роботу. У такому випадку потрібно написати заяву новому роботодавцю з проханням про відновлення трудової книжки. До заяви слід додати документи, що підтверджують стаж роботи (накази про прийом на роботу, звільнення, трудові договори та т. П.).