Як виробити терпіння. терпіння при расстваніі з дівчиною.

Терпіння - це така якість, яка неодмінно має бути присутнім в людях. Саме за допомогою нього можна домогтися багато чого в житті, в тому числі в кар'єрі. Є такий тип людей, які не можуть довести розпочату справу до кінця і кидають все на півдорозі. Саме ця помилка дуже сильно впливає на подальше просування не тільки в роботі, але і в житті. Саме тому важливо виробити в собі терпіння.
Інструкція
1
Поставте собі мету - не здаватися. Ідіть напролом, навіть якщо у вас щось не виходить. Намагайтеся знайти вихід із ситуації, головне - не опускайте руки і повторюйте собі: «Я зможу це зробити, я доведу цю справу до кінця». Ви можете приступати до виконання справи в декілька етапів, тобто як ви тільки відчуєте, що терпіння сходить на «ні», кидайте його, але тимчасово. Назавтра знову намагайтеся його довести до кінця.
2
Відразу говорите собі, що справа, за яку ви беретеся, буде нелегким. Помилка деяких людей полягає в тому, що вони сподіваються, що все буде легко і піде «як по маслу». Але коли дійсність, а саме проблеми і труднощі, осягають їх, вони втрачають терпіння і роблять крок назад.
3
Постійно мотивуйте себе, поставте собі цілі і прагнете до їхнього досягнення. Але врахуйте, що джерело мотивації повинен бути настільки сильним, щоб ви не дали собі «спуску». Постійно думайте про поставлену задачу.
4
Не засмучуйтеся після невдачі. Пам'ятайте, що люди вчаться на помилках. Проаналізуйте свої помилки і надалі намагайтеся їх не допускати.
5
Знайдіть те коло спілкування, який буде вас час від часу «підстьобувати», «підштовхувати». Дуже добре, якщо люди, що входять до його складу, будуть і досвідчені - тим самим вони допоможуть вам, підкажуть в якихось ситуаціях.
6
Щоб виробити терпіння, відвідайте курси йоги і медитації. Саме там вчать людей стійкості, терпінню і спокою.
7
Як тільки ви відчуєте, що готові все кинути - зупиніться, дайте собі відпочити. Ви можете погуляти на свіжому повітрі, якщо вільного часу мало - закрийте очі, подихайте рівно і спокійно, порахуйте до десяти.
8
Також ви можете знайти собі хобі, яке вимагає терпіння, наприклад, вишивка хрестиком, малювання, складання конструкторів і т.п. Обов'язково хваліть себе за виконану роботу.