Як висловити захоплення.

Восторг - сильне почуття, але не кожен може сміливо висловлювати його без збентеження. Підчас люди приховують своє гарне ставлення, бо не можуть знайти для нього вірних слів. Мистецтву похвали можна навчитися, використовуючи прості прийоми.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що відкрита лестощі може засоромити вашого співрозмовника. Тому висловлюючи свій захват прямо, заздалегідь підберіть точні слова, серед яких повинні бути не тільки «обожнюю» і «класно». Дуже корисно заздалегідь обміркувати свою захоплену мова, навіть якщо на це у вас зовсім небагато часу. Тоді ефект буде сильніший.
2
Нехай людина зрозуміє, що ви уважні до нього, не шкодуйте яскравих деталей. Так, розхвалюючи наукову роботу, відзначте її сильні сторони в конкретних цифрах і викладках, а кажучи комплімент дівчині, згадайте про те, що тільки у неї такий ніжно-бірюзовий колір очей. Можете влаштувати репетицію своєї «тронній промові» перед дзеркалом, тоді ви будете менше бентежитися.
3
Пам'ятайте, що хвалити людину коштує у відповідній обстановці. Ідеально зробити це на святі, вечірці, а ось нудна робоча обстановка може змастити враження. Ні в якому разі не турбуйте людини нічними дзвінками навіть по самому радісного приводу.
4
Якщо вас все ж долає боязкість, висловіть теплі слова на папері. Можна підібрати листівку із забавним малюнком, підійде і лист по електронній пошті, а також жартівливе смс-повідомлення, яке варто доповнити веселою мелодією і картинкою, в точності що відбиває ваш настрій.
5
Нехай ваша похвала стане маленьким спектаклем. Його можна приурочити, наприклад, до дня народження предмета ваших захоплень. Підберіть подарунок, складете жартівливий вірш, яке розповість про ваші емоціях в найпростішій формі. Чи не мучтеся над римою, головне - щирість і переможний настрій.
6
Якщо ви не можете знайти потрібних слів, не зневіряйтеся. Часом найкращий спосіб висловити захоплення - зробити добру справу, допомогти людині, нічого не чекаючи взамін. І тоді ваш вчинок буде красномовніше найстрокатіших компліментів.