Як налаштувати домашню wi fi мережу.

Бездротові технології значно вдосконалилися за останні кілька років. Wi-fi мережі проникли в офісні будівлі, кафе і ресторани і навіть парки відпочинку. У будинку або квартирі Wi-fi мережа дозволяє підключити всі пристрої без використання проводів. До того ж, така мережа відносно проста в установці та налаштування.
Вам знадобиться
  • - бездротовий маршрутизатор (роутер);
  • - комп'ютер з бездротовим модулем.
Інструкція
1
Придбайте бездротовий маршрутизатор (роутер) і підключіть його до інтернету, вибравши вподобаного провайдера. Деякі кабельні і DSL-провайдери пропонують бездротові маршрутизатори за невелику плату. Переконайтеся, що діапазон дії маршрутизатора охоплює весь будинок. Виберіть місце в центрі будинку або квартири і поставте там маршрутизатор.
2
Увімкніть бездротовий маршрутизатор. Коли роутер повністю завантажиться, переконайтеся, що лампочка, яка свідчить про успішне з'єднанні, світиться. Лампочки на бездротовому маршрутизаторі зазвичай позначають джерело живлення, підключення до інтернет-провайдера та успішне підключення до інтернету. Червоний вогник зазвичай означає, що зв'язку немає, жовтий - при спробі підключення виникла проблема, зелений - з'єднання успішно встановлено.
3
Використовуйте комп'ютер з бездротовим модулем, щоб підключитися до маршрутизатора. Щоб знайти і підключитися до роутера, натисніть на комп'ютері кнопку Start («Пуск»), потім Control Panel («Панель управління»). Потім двічі натисніть значок Network («Мережа»). В меню Tasks («Завдання») в лівій частині вікна «Мережа» натисніть кнопку Connect to a network («Підключитися до мережі»).
4
Виберіть з представленого списку мережу, яка відповідає маршрутизатора. Натисніть кнопку Connect («Підключитися»). Можливо, буде потрібно ввести ідентифікаційні коди, надані постачальником послуг інтернету і виробником маршрутизатора.
5
Захистіть мережу за допомогою пароля. Це дозволить заборонити доступ в інтернет через маршрутизатор незнайомим комп'ютерам і пристроям. Щоб застосувати пароль, виберіть опцію Security («Безпека») і потім Password Protection («Захист паролем»).
6
Перевірте підключення. Переконайтеся, що у віддалених від маршрутизатора точках прийнятний сигнал.