Як визначити тип з'єднання. Як дізнатися Який тип vpn-підключення.

Процедура відображення типу інтернет-з'єднання є вбудованої стандартною функцією операційної системи Microsoft Windows і не вимагає використання додаткового спеціалізованого програмного забезпечення сторонніх розробників. Ця операція може бути виконана користувачем комп'ютера з початковим рівнем комп'ютерної підготовки.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Налаштування» для виконання операції визначення типу інтернет-з'єднання (для Windows XP).
2
Розкрийте посилання «Панель управління» і вкажіть пункт «Мережеві підключення» в діалоговому вікні (можливий варіант: «Мережа та підключення до інтернету») (для Windows XP).
3
Викличте контекстне меню вікна кліком правої кнопки миші на порожньому просторі і вкажіть пункт «» Вид »(для Windows XP).
4
Виберіть пункт «Плитка» і визначте яке з двох можливих типів інтернет-з'єднання - «Віртуальна приватна мережа» (VPN) або «Високошвидкісне з'єднання» (PPPOE) використовується (для Windows XP).
5
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику главногоменю системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції визначення типу з'єднання з інтернетом в операційній системі Windows Vista.
6
Натисніть кнопку «Класичний вид», розташовану в лівому кутку вікна програми, для зручності перегляду і розкрийте посилання «Центр управління мережами і загальним доступом» (для Windows Vista).
7
Вкажіть пункт «Управління мережевими підключеннями» у списку в лівій частині діалогового вікна і викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на порожній простір вікна (для Windows Vista).
8
Виберіть пункт «Вид» і вкажіть команду «Таблиця» (для Windows Vista).
9
Визначте тип використовуваного інтернет-з'єднання з двох можливих: WAN Miniport (PPTP) - VPN або WAN Miniport PPPOE (для Windows Vista).
10
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції визначення типу інтернет-з'єднання в операційній системі Windows 7.
11
Вкажіть пункт «Великі значки» в меню «Перегляд по:» і розкрийте посилання «Центр управління мережами і загальним доступом» (для Windows 7).
12
Вкажіть пункт «Зміна параметрів адаптера» в Спіка в лівій частині діалогового вікна і викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на порожній простір вікна (для Windows 7).
13
Виберіть пункт «Вид» і вкажіть команду «Таблиця» (для Windows 7).
14
Визначте тип використовуваного інтернет-з'єднання з двох можливих: WAN Miniport (PPTP) - VPN або WAN Miniport PPPOE (для Windows 7).